Ապստամբել ու վերցնել իշխանությունը՝ կայծակնային արագությամբ. Հայրենիքի Փրկության շարժման պլան Բ-ն 02/20/2021   15:50  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ապստամբել ու վերցնել իշխանությունը՝ կայծակնային արագությամբ. Վազգեն Մանուկյանը ներկայացրեց Հայրենիքի փրկության շարժման պլան Բ-ն։ «Ցանկացած պահի պետք է պատրաստ լինել կայծակնային արագությամբ ապստամբել և վերցնել իշխանությունը»: Այս մասին Հայրենիքի փրկության շարժման հանրահավաքի ժամանակ ասաց ընդդիմության միասնական թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը.
«Մենք գնալու ենք Ա ճանապարհով, և պատրաստ ենք լինելու Բ ճանապարհին: Դրա համար պետք է կազմակերպվեն կոմիտեներ՝ բոլոր գյուղերում, շրջաններում կոլեկտիվներում: Պատրաստվե՛ք ժողովուրդ»,-ասաց Վազգեն Մանուկյանը:
17:32 17/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍ2016-ին Ադրբեջանը փորձեց հարձակվել, ոչնչացվեց ու դիմեց Մոսկվային՝ զինադադար ստանալու համար. Վազգեն Մանուկյանը՝ ԱԽ քարտուղարի հայտարարության մասին

"Восстать и взять власть с молниеносной быстротой":Манукян представил план "Б" оппозиции 02/20/2021   16:21  |  Лента новостей
Надо восстать и взять власть с молниеносной быстротой, заявил на созванном сегодня митинге кандидат в премьер-министры Армении от оппозиции Вазген Манукян, представляя план "Б" от “Движения за спасение Родины”.
“В любой момент нужно быть готовым к тому, чтобы с молниеносной быстротой восстать и взять власть", - заявил Вазген Манукян.
"Мы пойдем по пути "А", будучи готовыми к тому, чтобы двигаться по плану "Б". Для этого нужно организовать комитеты во всех селах, во всех районах, коллективах. Готовься, народ”,- сказал Вазген Манукян.