Վազգեն Մանուկյանն Ազատության հրապարակում հանդիպելու է քաղաքացիների հետ 02/15/2021   13:53  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը կլինի Ազատության հրապարակում՝ հանդիպելու քաղաքացիների հետ և քննարկելու Շարժման գործունեության հետ կապված հարցեր:
«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը: Ես ինքս ամեն օր գոնե երկու ժամ (5-ից 7-ը) կլինեմ այստեղ, իմ գործընկերները կլինեն այստեղ: Այստեղ նույն գաղափարը, նույն սիրտն ունեցող մարդիկ իրար պետք է հանդիպեն, իրար ուժ տան ու միասին գործ անեն»,-այս մասին Վազգեն Մանուկյանը հայտարարել էր փետրվարի 12-ին՝ Ազատության հրապարակում իր ելույթի ժամանակ»:
16:22 12/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլն ունի մեկ-երկու հենարան, որոնք, եթե փլվեն, ինքն էլ կփլվի. Մանուկյան
08:40 12/02/2021  |  Մամուլ«Մեր օրակարգն ուրիշ է». Վազգեն Մանուկյանը՝ Քոչարյանի հայտարարության մասին․ «Հրապարակ»
16:23 11/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԿոչ եմ անում վաղը՝ ժամը 15:00-ին, հավաքվել Ազատության հրապարակում և որոշել մեր անելիքը. Վազգեն Մանուկյան
13:00 09/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍ1974-ին Վազգեն Մանուկյանը «Թարգմանչաց տոներ»-ի շուրջ է համախմբում ողջ մտավորականությանը
18:42 06/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՎազգեն Մանուկյանը Հայաստանի ապագան տեսնում է երկու ուղղությունների զարգացման հիմքում՝ բանակ և կրթություն
14:16 06/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀեռացվել է համալսարանից Թուրքիայի դեսպանատան դիմաց ցույց կազմակերպելու համար. դրվագներ Վազգեն Մանուկյանի անցած քաղաքական ուղուց

Вазген Манукян встретится с гражданами на Площади Свободы в Ереване 02/15/2021   14:36  |  Лента новостей
Кандидат в премьер-министры Армении от “Движения за спасение родины” Вазген Манукян в промежутке между 17:00 и 19:00 встретится с гражданами на Площади Свободы в Ереване. Об этом сообщается на странице Движения в Facebook. В ходе встречи Манукян обсудил с гражданами вопросы, связанные с деятельностью Движения.
“Мы превращаем Площадь Свободы в наш штаб. Я сам каждый день, хотя на два часа(с пяти до семи) буду там. Мои коллеги тоже будут там. Здесь должны встретится люди, у которых одна идея, одно сердце, чтобы придавать друг другу силы и сообща делать дело”, - сказал Вазген Манукян в своем выступлении на прошедшем  12 февраля митинге.