Ոչ մի գրամ սրանց համար իրենց զորքը արժեք չունի.Արծրուն Հովհաննիսյան 10/07/2020   13:27  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
«Նավթամթերքի բազայի կողքին զորանոց են պահում սրանք։ Զորանոցում ունեն մոտ 200 զոհ։ Ոչ մի գրամ սրանց համար իրենց զորքը արժեք չունի։ Պատերազմի 10 րդ օրն է...»,-գրել է ՊՆ ներկայացուցիչ Արծրուն Հովհաննիսյանը:
13:26 07/10/2020  |  ՄեկնաբանությունՄենք երբեք պարտություն չենք կրի. Օհանյան
13:23 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Էրդողանը և Ալիևը պետք է կրեն պատիժ՝ միջազգային դատարաններում. Դավիթ Բաբայան
13:07 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Ստեփանակերտը կա և կլինի. Դավիթ Բաբայան
12:24 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Բոլորն այս պահին ուզում են առաջնագիծ շտապել, հաղթանակի բերկրանքը միասին վայելելու համար.Վահրամ Պոոսյան
11:58 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսն այցելել է «Իզմիրլյան» բժշկական կենտրոն՝ իր աղոթքն ու օրհնությունը բերելու կենտրոնում բուժվող զինվորներին
11:53 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Եվրոպական խորհրդարանի լիագումար նիստում մեկնարկում է ԼՂ իրավիճակին նվիրված հարցի քննարկումը
11:50 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Ստեփանակերտի քաղաքացիական օբյեկտները հրթիռակոծվում են կամիկաձե ԱԹՍ-ներով և հրթիռներով. ԱՀ ՄԻՊ

В Минобороны сообщили о гибели около 200 азербайджанских солдат в результате удара по складу ГСМ 10/07/2020   13:52  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Азербайджанцы держат казарму рядом с базой нефтепродуктов. Об этом сообщил представитель министерства обороны Армении Арцрун Ованнисян.
“В казарме у них около 200 жертв. Их войско не представляет для них никакой ценности. 11-ый день войны…”, - написал Арцрун Ованнисян.
Ранее стало известно, что Армия обороны Арцаха уничтожила два крупных склада горюче-смазочных материалов противника. Пресс-секретарь Минобороны Армении Шушан Степанян  опубликовала видео уничтожения круного склада нефтепродуктов .
"Уничтожение очередного жизненно важного для азербайджанской армии крупного склада нефтепродуктов в результате блестящих действий Армии обороны Арцаха", -подписала видео пресс-секретарь.