Բոլորս պետք է համախմբվենք մեկ օրակարգի շուրջ. Փաշինյանը պետք է հրաժարական տա. Վանեցյան (տեսանյութ) 06/04/2020   13:31  |  Քաղաքական
Բոլորս պետք է համախմբվենք մեկ օրակարգի շուրջ ու ձեւավորենք ազգային համաձայնության կառավարություն։ Նիկոլ Փաշինյանը պետք է հրաժարական տա,- նման հայտարարությամբ է հանդես եկել «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը՝ Վանաձորում։
«Այն, ինչ կատարվում է մեր երկրում, ուղղակի աղետ է, ուղղակի անթույլատրելի իրավիճակ է, որը օր-օրի է ավելի ծանր հետեւանքների է հանգեցնելու»,- նշել է նա՝ ավելացնելով որ մեր հայրենիքը ծայրահեղ ծանր վիճակում է գտնվում։
Գործչի գնահատմամբ՝ կառավարությունը տապալել է հակահամաճարակային միջոցառումներն ու ներկայիս Ազգային ժողովը պետք է նախաձեռնի նոր Ազգային կառավարության ձեւավորումը։
12:37 04/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը նոր որոշում է ստորագրել
10:48 04/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Դիմակների գների որոշակի անկում է արձանագրվել». Նիկոլ Փաշինյան
10:37 04/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Հիմա ես ուրիշ խնդիր եմ դնում ՝ Հայաստանում հակահամաճարակային շարժում ենք սկսում». Նիկոլ Փաշինյան
10:23 04/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«Մեր առողջապահական համակարգը ճկռում է, երկրում երևի 20, 25, հնարավոր է նաև 30 հազար ասիմպտոմ հիվանդներ կան ». Նիկոլ Փաշինյան

Все должны объединиться вокруг одной повестки: Пашинян должен подать в отставку - Ванецян 06/04/2020   13:55  |  Политика
Все должны объединиться вокруг одной повестки и сформировать правительство национального согласия. Никол Пашинян должен подать в отставку. С таким заявлением в Ванадзоре выступил бывший директор Службы национальной безопасности Армении, председатель партии “Родина” Артур Ванецян.
“То, что творится в стране, - просто катастрофа. Это просто недопустимая ситуация, которая с каждым днем будет приводить к более тяжким последствиям”, - сказал Ванецян, отметив, что наша родина оказалась в крайне тяжелой ситуации.
По его оценке, правительство провалило реализацию  противоэпидемиологических мероприятий, и в настоящее время парламент должен инициировать формирование нового национального правительства.