Դասի ժամ է, բայց դա չի խանգարում ԿԳՄՍ նախարարին տեղում ականատեսը լինել վերոգրյալ իրողությանը. Արսեն Բաբայան 03/10/2020   12:44  |  Մեկնաբանություն
Թեեւ դասերն արդեն սկսվել են ու հիմա էլ դասի ժամ է դպրոցներում, բայց դա չի խանգարում ԿԳՄՍ նախարարին տեղում ականատեսը լինել վերոգրյալ իրողությանը։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ աշխատակազմի ղեկավարի նախկին տեղակալ Արսեն Բաբայանը:
«Ագարակի քարոզչությունից մի հատված աչքի տակով անցկացրեցի։
Քարոզչության մասնակցում են դպրոցականներ, անչափահասներ, ուսուցիչներ, պետական սեկտորի աշխատողներ։
Թեեւ դասերն արդեն սկսվել են ու հիմա էլ դասի ժամ է դպրոցներում, բայց դա չի խանգարում ԿԳՄՍ նախարարին տեղում ականատեսը լինել վերոգրյալ իրողությանը։
Հիմա նստած մտածում եմ. կարո՞ղ է այս քարոզչությունը ՀՀԿ-ն է անցկացնում»։
13:09 07/03/2020  |  ՄեկնաբանությունԱրսեն Բաբայան. Նախընտրական ասֆալտապատում՝ արժեհամակարգը մնացել է նույնը

Арсен Бабаян обратил внимание на агитацию в Агараке с участием школьников и учителей 03/10/2020 13:09 | Комментарий
Бывший заместитель главы аппарата Национального Собрания Армении Арсен Бабаян обратил внимание на присутствие школьников и учителей на встрече с премьер-министром Николом Пашиняном в рамках агиткампании в Агараке.
“В агитации принимали участие школьники, несовершеннолетние, учителя работники госсектора. Хотя уже занятия начались и сейчас учебный час в школах, но это не мешает главе МОНКС становиться очевидцем вышеизложенных реалий. Теперь вот сижу и думаю, может эту агитацию проводит РПА?” - написал Арсен Бабаян.