Մենք չենք կատակում, երբ ասում ենք կոռուպցիան տեղ չունի մեր երկրում՝ Նիկոլ Փաշինյանը Վերմիշյանի ձերբակալության վերաբերյալ 02/06/2020   00:05  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է արել՝ անդրադառնալով ՀՀ քաղաքաշինության պետական կոմիտեի նախագահ Վահագն Վերմիշյանի ձերբակալությանը.
«Այսօր տեղի ունեցավ Երրորդ հանրապետության ամենաբարձրաստիճան (խոսքը գործող պաշտոնյայի մասին է) ձերբակալությունը:
Մենք չենք կատակում, երբ ասում ենք կոռուպցիան տեղ չունի մեր երկրում:
Մեզ համար չկան նախկին կամ ներկա կոռուպցիոներներ:
Ներկա թե նախկին՝ յուրաքանչյուր կոռուպցիոներ կանգնելու է դատարանի առջև»:
17:46 05/02/2020  |  ՎերլուծություններՎերմիշյանի դեպքը ոչ այլ ինչ էր, քան՝ ասֆալտին փռել…հոգեբանորեն
14:53 05/02/2020  |  Քրեական խրոնիկոնԱԱԾ-ն հաստատեց. խուզարկել են Վահագն Վերմիշյանի աշխատասենյակը
14:20 05/02/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՈրոնվում է Վերմիշյանի մասնակցությամբ քննչական գործողություններ կատարող քննչական մարմինը. ոչ ոք տեղյակ չէ, դատախազությունն էլ լռում է

"Мы не шутим - коррупции нет места в нашей стране": Пашинян прокомментировал задержание Вермишяна 02/06/2020   09:19  |  Комментарий
Премьер-министр Армении Никол Пашинян прокомментировал задержание председателя Комитета по градостроительству Ваагна Вермишяна.
"Сегодня произошло самое высокопоставленное задержание Третьей Республики(речь идет о действующих чиновниках). Мы не шутим, когда говорим, что коррупции нет места в нашей стране. Для нас нет бывших и нынешних коррупционеров", - написал Никол Пашинян на своей странице в Facebook.