Դավիթ Բաբայանը՝ Արցախի նախագահի թեկնածու 02/05/2020   15:29  |  Մեկնաբանություն
Արցախի նախագահի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ Դավիթ Բաբայանը ֆեյսբուքյան էջում գրառմամբ տեղեկացրել է, որ առաջադրվում է որպես Արցախի նախագահի թեկնածու:
«Այսօր կայացել են Արցախի պահպանողական կուսակցության արտահերթ համագումարը և խորհրդի նիստը: Համագումարի և խորհրդի նիստի որոշումների համաձայն Արցախի պահպանողական կուսակցությունը մասնակցելու է խորհրդարանական և նախագահական ընտրություններին՝ ԱՊԿ առաջնորդ Դավիթ Բաբայանի գլխավորությամբ»,- գրել է նա:
18:36 31/01/2020  |  ՄեկնաբանությունԻրարամերժ մոտեցումների պայմաններում ակնկալել կարգավորում՝ շատ վաղաժամ է. Դավիթ Բաբայան
16:02 22/11/2019  |  ՔաղաքականԱրցախի Հանրապետությունն ու Ադրբեջանը պետք է միմյանց ճանաչեն, առանց քաղաքական բոլոր հարցերի կարգավորման, մարդասիրական խնդիրներին անդրադարձ չի կարող լինել . Դավիթ Բաբայան

Давид Бабаян примет участие в президентских выборах в Арцахе 02/05/2020   15:40  |  Комментарий
Пресс-секретарь президента Республики Арцах(Нагорно-Карабахской Республики), учредитель и председатель Консервативной партии Арцаха Давид Бабаян сообщил о решении принять участие в предстоящих в республике президентских выборах.
“Дорогие соотечественники, друзья!Сегодня мы провели внеочередной съезд и заседание совета Консервативной партии Арцаха. По решениям, принятым на съезде и заседании совета, Консервативная партия Арцаха примет участие в парламентских и президентских выборах во главе с лидером партии Давидом Бабаяном”, - написал на своей странице в социальной сети Facebook Давид Бабаян.
Очередные общереспубликанские выборы в Республике Арцах (Нагорно-Карабахской Республике) состоятся 31 марта 2020 года.