Հրանտ Բագրատյանի շտաբում կգործի իրավական հանձնախումբ 01/18/2013   16:37  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ նախագահի թեկնածու Հրանտ Բագրատյանի նախընտրական կենտրոնական շտաբը, որը գտնվում է Երևանի Նալբանդյան 13 հասցեում, ղեկավարում է Արշակ Ավագյանը: Ինչպես տեղեկացանք շտաբի հանրային հարաբերությունների ղեկավար Կարինե Հարությունյանից, նա «Ազատություն» կուսակցության վարչության անդամներից է: Պրն. Ավագյանի տեղակալը Վարդան Մարգարյանն է:
Տիկին Հարությունյանի հավաստմամբ, Հ. Բագրատյանը նախընտրական շտաբներ է ունենալու հանրապետության բոլոր մարզերում, Հայաստանում դրանց ընդհանուր թիվը հասնելու է մոտ 40-ի: Ըստ հանրային հարաբերությունների ղեկավարի, կենտրոնական շտաբում գործելու է նաև իրավական հանձնախումբ, որն այժմ ձևավորման փուլում է, բայց մինչև քարոզարշավն արդեն կազմավորված կլինի: Թե ով է ղեկավարելու այդ հանձնախումբը, Կ. Հարությունյանն այժմ դժվարացավ պատասխանել: Հ. Բագրատյանի նախընտրական շտաբի մամուլի և տեղեկատվության պատասխանատուն Համբարձում Համբարձումյանն է:

В штабе Г. Багратяна будет действовать юридическая комиссия 01/18/2013   17:46  |  Лента новостей
Центральным штабом кандидата в президенты Г. Багратяна, расположенном в Ереване на улице Налбандяна 13, руководит Аршак Авагян. Как нам сообщила руководитель общественных отношений предвыборного штаба Карине Арутюнян, он один из членов управления партии “Свобода”.
Госпожа Арутюнян заверила, что Г. Багратян будет иметь предвыборные штабы во всех областях Армении. Число их будет достигать до 40. В центральном штабе будет действовать юридическая комиссия, которая уже сейчас находится в стадии формирования и до начала предвыборной кампании будет сформирована. Кто будет руководить этой коллегией, К. Арутюнян затруднилась ответить. Ответственным за связь с прессой предвыборного штаба Г. Багратяна будет Амбарцум Амбарцумян.