Խուզարկել են Ռուբեն Վարդազարյանի տունը, ամառանոցը, ավտոտնակը․ իրավապահները չեն հերքում 03/06/2024   17:31  |  ԼՐԱՀՈՍ
Իրավապահները խուզարկել են ԲԴԽ նախկին նախագահ Ռուբեն Վարդազարյանի բնակարանը, ամառանոցը և ավտոտնակը։ Թե ինչ քրեական վարույթի շրջանակներում են իրավապահները խուզարկություններ իրականացնել՝ դեռևս հայտնի չէ։ Հակակոռուպցիոն կոմիտեից «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում չհերքեցին, որ խուզարկություններ են կատարվել՝ նշելով, որ չեն մեկնաբանում։
22:09 12/02/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՆպատակը ոչ թե դատավորներին պատասխանատվության ենթարկելն էր, այլ՝ այն շոուն, որն ապահովվեց, սպասենք նոր ֆիլմերի. Վարդազարյան
08:35 25/01/2024  |  ՄամուլՎճռաբեկի դատավորին կանչել են դատարան ու հարցաքննել. ԲԴԽ նախկին նախագահի գործը ուշագրավ փուլ է մտել. «Ժողովուրդ»
19:41 24/12/2023  |  ՔաղաքականԱյսօր ՀՀ-ն ՄԻԵԴ-ից «քարտ բլանշ» ունի. Վարդազարյան (տեսանյութ)
20:38 22/12/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՋհանգիրյանն 90-ականների այդ բիրտ ուժի գործիքն էր օգտագործում, Կարեն Անդրեասյանը գործիքների ամբողջ պալիտրան, 5-10 տոկոս ըմբոստ դատավորներ են մնացել համակարգում. Վարդազարյան (տեսանյութ)

Обыски прошли в доме, гараже и на даче бывшего главы ВСС Армении Рубена Вардазаряна 03/07/2024   10:03  |  Лента новостей
Правоохранители провели обыски в квартире, гараже и на даче бывшего председателя Высшего судебного совета(ВСС) Армении Рубена Вардазаряна.
Пока не известно, в рамках какого уголовного производства прошли обыски. В Антикоррупционном комитете в беседе с "ФактИнфо" не опровергли информацию об обыске, при этом в ведомстве воздержались от комментариев.
10:26 25/12/2023  |  ПолитикаСегодня у Армении есть карт-бланш от ЕСПЧ – экс-глава ВСС
10:20 22/12/2023  |  ПолитикаЭкс-глава ВСС Армении Рубен Вардазарян: "Я объявляю себя реваншистом"
14:26 22/11/2022  |  Комментарий"Все это было бы смешно, если не было бы правдой": экс-глава ВСС Армении о предъявленном ему обвинении
17:14 15/07/2022  |  Лента новостейВСС Армении отклонил жалобу Рубена Вардазаряна
15:32 12/07/2022  |  Лента новостейЕдинственного свидетеля встречи Рубена Вардазаряна и Гагика Джангиряна вызвали на допрос