Ադրբեջանցիները ՀՀ սուվերեն տարածքից առևանգել են Խնձորեսկի բնակչին՝ զինվորին հաց տանելիս 03/21/2023   14:56  |  ԼՐԱՀՈՍ
Մոտ մեկ ժամ առաջ Գորիսի Վերիշենից դեպի դիրքեր բարձրանալիս ադրբեջանցիները ՀՀ սուվերեն տարածքից առևանգել են Խնձորեսկի բնակիչ Մ. Գյուլնաբարյանին, ով դիրքեր մեր ՀԱՅ զինվորներին հաց էր բարձրացնում:
ՀՀ պաշտպանության նախարարություն / MoD of the Republic of Armenia ինչ տեղեկություն կա տվյալ անձի առողջական վիճակից??? Ինչ միջոցներ են ձեռնարկվում նրան ողջ և առողջ վերադարձնելու ՀՀ ??? Եվ ինչպես է թշնամին հայտնվել ՀՀ սուվերեն տարածքում ???

Азербайджанцы похитили с суверенной территории Армении жителя Хндзореска, который вез хлеб военным 03/21/2023   15:31  |  Лента новостей
Примерно час назад азербайджанцы с суверенной территории РА похитили жителя Хндзореска М.Гюльнабаряна, который вез хлеб армянским военнослужащим. Это произошло, когда он поднимался с села Веришен Сюникской области Армении на позиции. Об этом написал президент общественной организации "Национальная система управления" Артур Григорян.
"МО Армении, какие есть сведения о состоянии здоровья упомянутого лица???»Какие меры предпринимаются, чтобы вернуть целым и невредимым??Как враг оказался на суверенной территории РА??" – написал Артур Григорян.