Բրիտանական հետախուզությունը Փաշինյանին «վերբովկա է արել» 2006 թվականին՝ թուրքերի հետ համագործակցելով. Բաղդասարով 02/18/2021   13:55  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Բրիտանական հետախուզության աշխատակիցները Թուրքիայի հետ սերտ համագործակցությամբ Փաշինյանին հավաքագրել են 2006 թվականին»,- այս մասին տեսաուղերձով հայտնել է ռուսաստանցի ռազմական փորձագետ Սեմյոն Բաղդասարովը։
Վերջինս հավելել է, որ պետության ղեկին է հայտնվել թուրք գործակալը, որն իր առջև խնդիր է դրել ոչնչացնել Հայաստանն ու հայ ժողովրդին։
«Հիմա այդ դավաճանը չի ուզում լքել պաշտոնը, իսկ կինը Մոսկվայում շրջում էր, այցելում թանկարժեք ռեստորաններ ու խմում մի քանի հարյուր դոլարանոց շամպայն, հազար դոլարանոց գինի, հետո մեկնում Լոս Անջելես, նույն կերպ շքեղ կյանք վայելում, իսկ հայ ժողովրդի ձեռքին գումար չկա։ Իսկ այդ մարդը եկել էր կոռուպցիայի դեմ պայքարելու»։
Բաղդասարովը զարմանում է՝ ինչպես է շարունակում ՀՀ վարչապետը երկրի ղեկավար մնալ, երբ խայտառակ կերպով դավաճանել է ժողովրդին, վաճառել հայրենիքը միլիարդավոր դոլարների դիմաց։
13:21 18/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊետք չէ պարզել ու զեկուցել, պետք է գնալ և լուծել հարցը․ Փաշինյանը՝ Պապիկյանին
11:26 18/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՏնտեսությունը վերականգնման առաջին նշաններն է ցուցադրում․ Փաշինյան
11:11 18/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանն արդարադատության նախարարին Արցախ է ուղարկում
10:02 18/02/2021  |  ՄամուլՄահ կամ իշխանություն․ Նիկոլ Փաշինյանի ինքնադատավճիռը. «168 ժամ»
23:20 17/02/2021  |  ՄեկնաբանությունԹուրքի ադյուտանտ-կապիտուլյանտը պետք է հեռացվի իշխանությունից. Գևորգ Գևորգյան

Сотрудники британской разведки в тесном взаимодействии с турецкой завербовали Пашиняна в 2006 году – Багдасаров 02/18/2021   14:22  |  Лента новостей
Сотрудники британской разведки, в тесном взаимодействии с турецкой, завербовали Пашиняна в 2006 году. Об этом в своем тг-канале заявил российский военный эксперт Семен Багдасаров.
"У руля армянского государства оказался ТУРЕЦКИЙ АГЕНТ, который поставил перед собой задачу — уничтожить Армению и армянский народ. Пора сказать решительное НЕТ предателю армянского народа", - отметил Семён Багдасаров.
16:18 16/12/2020  |  Лента новостейСкончался отец Никола Пашиняна
16:03 01/09/2020  |  Криминальная хроникаПо следам коррупционного клубка: дело о присвоениях при ремонте правительственных особняков расследует Управление по особо важным делам СК