Այսօր Ապարանում Նիկոլ Փաշինյանի համար, այսպես ասած, պայքարողները Եհովայի վկաներ աղանդի անդամներ են.Արթուր Վանեցյան 12/09/2020   17:17  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր Ապարանում Նիկոլ Փաշինյանի համար, այսպես ասած, պայքարողները Եհովայի վկաներ աղանդի անդամներ են: Այս մասին ընդդիմության կազմակերպած ակցայի ժամանակ ասաց Հայրենիք խմբակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը:
«Վարչապետի աջակից կոչեցյալները մեր քաղաքացիներն են, մեր հայերն են և ես որևէ կերպ չեմ ուզում վիրավորել, բայց դուք տեսնում ենք նրանց մակարդակը, նրանց քանակը, ասելիքը: Ես կոչ եմ անում անում այդ մարդկանց չտրվել գայթակղությունների, որ խոստումներ են տալիս, գումար են տալիս»:

Ванецян: участники сегодняшней акции в поддержку Пашиняна в Апаране - члены секты “Свидетели Иеговы” 12/09/2020   18:12  |  Лента новостей
Участники сегодняшней акции в Апаране, так называемые борцы за Никола Пашиняна, являются членами секты “Свидетели Иеговы”. Об этом заявил в ходе акции оппозиции лидер партии “Отечество” Артур Ванецян.
“Так называемые сторонники Пашиняна – это наши граждане, наши армяне, и я никак не хочу оскорблять, но вы видите их уровень, их шаги, слышите их высказывания. Я призываю этих людей не поддаваться на соблазны; им дают обещания, им дают деньги”, - сказал он.
18:02 09/12/2020  |  Лента новостейУриханян передал чистый лист бумаги Пашиняну, предложив ему написать заявление об уходе