Հայ բժիշկները վիրահատել են ադրբեջանցի ռազմագերուն 10/16/2020   13:40  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
Հայ բժիշկները վիրահատել են Պաշտպանության բանակի զինծառայողների կողմից գերեվարված ադրբեջանցի զինծառայողին։
Инфотека24-ը հրապարակել է բուժհաստատություններից մեկում նկարահանված կադրեր։
Թելեգրամ- ալիքը որպես զուգահեռ հիշեցրել է երեկ սոցցանցերում հայտնված տեսանյութի մասին, որտեղ երևում էր Ադրբեջանում գերության մեջ հայտնված հայ տղամարդկանց նկատմամբ ադրբեջանական կողմի անմարդկային վերաբերմունքը ու հրապարակային գնդակահարությունը։
12:49 16/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Ես վաղուց գիտեի, թե ում հետ գործ ունենք. Լապշինը՝ ադրբեջանցիների կողմից գերեվարված խաղաղ բնակիչների սպանության մասին
11:54 16/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Բոլոր այն վայրերում, բակերում և այգիներում, որտեղ կհանդիպեք պայթած կամ չպայթած ռումբեր, խնդրում ենք ձեռք չտալ. ԱՀ ԱԻՊԾ
11:34 16/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Մի խումբ երիտասարդներ փոշուց և բեկորներից մաքրել են Ղազանչեցոց Սուրբ Ամենափրկիչ եկեղեցին
10:45 16/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Հակառակորդն ինտենսիվ կրակ է բացել Բերդաշեն համայնքի ուղղությամբ, հրետակոծվել են Հադրութի շրջանի Տող, Քաշաթաղի շրջանի Տիգրանավան, Այգեհովիտ և Աղավնո բնակավայրերը. ԱՀ ԱԻՊԾ

Армянские врачи прооперировали азербайджанского военнопленного - Инфотека24(Видео) 10/16/2020   13:50  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Азербайджанского военнослужащего, взятого в плен Армией обороны Арцаха, прооперировали армянские врачи.
В распоряжении портала Инфотека24 появились эксклюзивные кадры военнопленного из медучреждения, где он проходит лечение.
Напомним, что накануне все социальные сети облетело видео, на котором азербайджанские военные демонстративно расстреливают двух оказавшихся в плену армянских мужчин, один из которых пожилой человек.
11:46 16/10/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020Парламент Люксембурга принял резолюцию, осуждающую развязанные Азербайджаном военные действия
11:31 16/10/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020Если не хочешь проиграть в войне, то не проиграешь - Арцрун Ованнисян
11:26 16/10/2020  |  КоронавирусВ Армении зафиксирован новый антирекорд по числу заразившихся коронавирусом за сутки