11/28/2019   23:57  |  ԼՐԱՀՈՍ Արմեն Սարգսյանը հանդես է եկել տեսաուղերձով (տեսանյութ) ՀՀ Նախագահ Արմեն Սարգսյանը քիչ առաջ մեկնարկած «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի 22-րդ հեռուստամարաթոնի ընթացքում հանդես է եկել տեսաուղերձով: «Հայաստանը մեկ քաղաք չէ, Հայաստանը...
11/28/2019   23:51  |  Միջազգային լրահոս Ռուսաստանը նշել է Վրաստանի հետ թռիչքները վերսկսելու ժամկետները Ռուսական կողմն աշխատում է Վրաստանի հետ օդային կապերը վերականգնելու ուղղությամբ, որոնք ընդհատվել էին հուլիսին՝ երկրների միջև հարաբերությունների սրացումից հետո: Այս մասին հայտարարել է Ռուսաստանի...
11/28/2019   23:49  |  ԼՐԱՀՈՍ Հետո կտեսնենք` այդ «Ալեքս ընդ հոլդինգ»-ը ինչ-որ տենդեր շահե՞լ է, թե ոչ կամ հարկային պարտավորություններն ինչպե՞ս է կատարել .Վարուժան Հոկտանյան «Թրանսփարենսի ինթերնեշնլ» հակակոռուպցիոն կենտրոնի ծրագրերի ղեկավար Վարուժան Հոկտանյանը տարբեր ընկերություններից, մասնավորապես «նախկին ռեժիմի օլիգարխներից», որոնց հիմա...
11/28/2019   22:11  |  Քրեական խրոնիկոն Փախուստի դիմած դատապարտյալը հայտնաբերվել է Էրեբունի բժշկական կենտրոնից փախուստի դիմած կրկնահանցագործը հայտնաբերվել է: «ՀՀ ԿԱ ազգային անվտանգության ծառայության և ՀՀ արդարադատության նախարարության քրեակատարողական ծառայության կողմից...
11/28/2019   21:24  |  Անցուդարձ 70-ամյա սուպերմոդելը վնասակարություն է տեսել Քիմ Քարդաշյանի արտաքինի մեջ Բրիտանական նախկին սուպերմոդել Թվիգին քննադատել է աղջիկների շրջանում տարածում ստացած շրթունքներին ծավալ հաղորդելու գործընթացը: Այս մասին հայտնում է Daily Mail- ը: Ըստ 70-ամյա հանրահայտի կնոջ,...
11/28/2019   20:12  |  Քրեական խրոնիկոն 43-ամյա կինը ձերբակալվել է՝ խնամքը ստանձնելու նպատակով երեխայի առքը կազմակեպելու փորձի կասկածանքով ՀՀ ՔԿ ՀԿԳ քննության գլխավոր վարչության մարդկանց թրաֆիքինգի, անչափահասների սեռական անձեռնմխելիության դեմ ուղղված և թմրամիջոցների ապօրինի շրջանառության հանցագործությունների քննության վարչությունում...
11/28/2019   19:51  |  ԼՐԱՀՈՍ Ընդհանրապես որևէ մեկին տրված չէ ամենաթողությամբ զբաղվելը. Նորայր Նորիկյան ‹‹Փաստաբան Հովհաննես Չամսարյանի աշխատասենյակում կատարված խուզարկության և համակարգչի առգրավման գործընթացը դիտարկում եմ ուղղակի սպառնալիք ՀՀ փաստաբանական համայնքի, մարդու իրավունքների...
11/28/2019   19:04  |  Դատական ռեպորտաժներ Ռուսաստանի տարածքում վերացվել է Միհրան Պողոսյանի նկատմամբ ընտրված խափանման միջոցը Միհրան Պողոսյանի նկատմամբ ընտրված խափանման միջոցը վերացվել է։ ՀՀ գլխավոր դատախազի՝ ԶԼՄ-երի հետ կապերի գծով խորհրդական Գոռ Աբրահամյանը «Փաստինֆո»-ին ասաց. «ՀՀ...
11/28/2019   18:54  |  ԼՐԱՀՈՍ Պետական եկամուտների կոմիտեն ուժեղացրել է հսկողությունը Հյուսիսային մաքսատուն-վարչության տարածքում գործող ԱՏԳ կենտրոնում Պետական եկամուտների կոմիտեն վերջին օրերին տեղեկություն է ստացել Հյուսիսային մաքսատուն-վարչության տարածքում գործող ԱՏԳ կենտրոնում (հասցե՝ ք. Գյումրի, Թբիլիսյան խճուղի 2/14) մաքսային հսկողության...
11/28/2019   18:45  |  ԼՐԱՀՈՍ Ապրիլյան քննիչ հանձնաժողովը դիմել է ԱԺ նախագահին. Անդրանիկ Քոչարյան «Այսօրվա հրավիրյալը Հայաստանի սահմաններից դուրս է գտնվում և շատ կարևոր հրավիրյալների շարքից է, և ինքն, ըստ էության, առնչվում է 2016թ-ի մեր հետախուզության ոլորտի հետ ու քանի որ սահմանից դուրս...

11/28/2019   18:25  |  Чрезвычайное просшествие Стали известны новые подробности гибели экс-главы Полиции Еревана в России Посольство Армении в РФ связалось с соответствующими российскими органами в связи с распространённой в СМИ информацией о происшествии на частной пивоварне в Пятигорске.
11/28/2019   18:11  |  Криминальная хроника ССС Армении возбудила уголовное дело по факту злоупотреблений с участием госчиновников Уголовное дело возбуждено по факту совершения злоупотреблений должностными лицами, в том числе ведения антиконкурентной деятельности.
11/28/2019   17:48  |  Лента новостей Пашинян опубликовал фото с подписями глав стран ОДКБ "По итогам состоявшегося в Бишкеке саммита мы подписали множество документов", - подписал снимок Пашинян.
11/28/2019   17:29  |  Лента новостей Величайшее уважение к заслугам и самые тёплые воспоминания: президент Армении примет участие в церемонии похорон Гоар Вартанян Президент Республики Армения Армен Саркисян 29 ноября в Москве примет участие в церемонии похорон легендарной разведчицы Гоар Вартанян.
11/28/2019   17:18  |  Информационная платформа Неудаляемый вирус-майнер атаковал компьютеры по всему миру Она обладает огромными возможностями для сокрытия следов, что делает сложным отслеживание ее действий.
11/28/2019   16:43  |  Карабахский конфликт В Москве приветствуют взаимные поездки армянских и азербайджанских журналистов "Считаем, что подобные гуманитарные акции, направленные на подготовку населения к миру, следует продолжать, и мы будем, безусловно, их поддерживать", -заявил Захарова.
11/28/2019   16:20  |  Криминальная хроника Экс-генпрокурор Армении Геворк Костанян объявлен в розыск Следствие ходатайствует об его аресте.
11/28/2019   16:09  |  Лента новостей Официальные источники подтверждают информацию о смерти экс-главы Полиции Еревана в России Погибшим в Российской Федерации, по предварительным данным, является бывший начальник Управления Полиции по Еревану генерал-майор Ашот Карапетян.
11/28/2019   16:04  |  Судебный репортаж Жалоба по делу Давида Григоряна попала на рассмотрение к судье Карену Фархояну Жалоба на решение об отказе в возбуждении уголовного дела по факту проведения с нарушениями обыска в кабинете судьи суда общей юрисдикции Еревана Давида Григоряна поступило на рассмотрение к судье Карену Фархояну.
11/28/2019   15:42  |  Лента новостей Попрание Турцией принципов международного права неприемлемо и должно быть однозначно осуждено международным сообществом - Пашинян Он указал, что реальные причины интервенции на территорию соседнего суверенного государства очевидны и имеют мало общего с декларируемыми Турцией задачами.