07/19/2019   23:46  |  Անցուդարձ Այս բլոգեր աղջիկը 32 տարեկան է, բայց նա դեռ պահպանում է իրեն իր ապագա ամուսնու համար Քրիստինա Կարիլո-Բուքարամն ունի միլիոն հետեւորդ YouTube- ի իր էջում և այդքան էլ՝ Instagram- ում: Նա բան ունի ասելու և ցույց տալու: Ծանոթացեք՝ Քրիստինա Կարիլո-Բուկարամ, 32 տարեկան: Նրա երակներում...
07/19/2019   22:23  |  Անցուդարձ Թոփլես նկարահանված «Քարդաշյանների ընտանիքի միակ գեղեցկուհին» մեղադրվել է ստի մեջ Քիմ Քարդաշյանի կրտսեր քույր ամերիկյան սուպերմոդել Քենդալ Ջենները հրապարակել է թոփլես լուսանկար և բախվել է հետևորդների քննադատությանը՝ չաշխատող կոսմետիկական նյութ գովազդելու համար: Նկարը հայտնվել է...
07/19/2019   21:34  |  Անցուդարձ Կուրյոզային դեպք Գվինեայում. աշակերտուհին ծննդաբերել է քննության ժամանակ, ինչից հետո շարունակել է լուծել ֆիզիկայի խնդիրները Գվինեայում դպրոցի ավարտական քննության յամանակ տեղի է ունեցել հետաքրքիր դեպք: 18-ամյա աղջիկը երեխա է ծննդաբերել, ինչից հետո շարունակել է կատարել գրավոր աշխատանքը: Այս մասին հաղորդում է «МИР...
07/19/2019   20:30  |  Հարցազրույց Վարչապետը այդ «աստղային հիվանդության» մեջ է բավականին երկար ժամանակ. Հոգեբան «Փաստինֆո»-ի զրուցակիցն է «Մադաթյան հոգեբանական կենտրոն»-ի ղեկավար, հոգեբան Միհրդատ Մադաթյանը: Հոգեբանի հետ խոսել ենք հրապարակային խոսքի ու նրա հնարավոր ազդեցության մասին:...
07/19/2019   19:45  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետը Ռաֆիկ Գրիգորյանին նշանակել է արդարադատության նախարարի առաջին տեղակալի պաշտոնում  ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը Ռաֆիկ Գրիգորյանին նշանակել է արդարադատության նախարարի առաջին տեղակալի պաշտոնում: Այս մասին որոշումը հրապարակված է ՀՀ կառավարության e-gov.am պաշտոնական կայքում:...
07/19/2019   19:39  |  ԼՐԱՀՈՍ Յուրի Բրոյանը տեղափոխվել է Կանազի հոսպիտալ. փաստաբան Յուրի Բրոյանը տեղափոխվել է Կանազի հոսպիտալ: Aysor.am-ի հետ զրույցում այդ մասին ասել է նրա փաստաբան Հայարփի Սարգսյանը: Երկու օր առաջ նրան այցելել էր ՄԻՊ  Արման Թաթոյանն ու նրան Ռազմաբժշկական...
07/19/2019   19:39  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահ Արմեն Սարգսյանն այցելել է Նարեկ Ավետիսյանի «Ջաջուռյան կտավներ» խորագրով ցուցահանդես Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր այցելել է գեղանկարիչ Նարեկ Ավետիսյանի ցուցահանդես, որը կրում է «Ջաջուռյան կտավներ» խորագիրը:  Արմեն Սարգսյանը ծանոթացել է ներկայացված...
07/19/2019   19:38  |  Քրեական խրոնիկոն Ելեցում տղամարդը սպանել է ընկերուհուն և նրա փոքրիկ որդուն, ապա՝ գործել է ինքնասպանություն Քննիչները քրեական գործ են հարուցել Լիպեցկի մարզի Ելեց քաղաքում երեք մարդուց բաղկացած ընտանիքի, այդ թվում` մեկ երեխայի սպանության դեպքի առթիվ: Երկրորդ երեխան փրկվել է, տեղեկացնում է Լիպեցկի...
07/19/2019   19:36 Զորամասի հրամանատարի դրդմամբ ավելի քան 8 միլիոն դրամի հափշտակություն և կեղծիքներ կատարալու գործը՝ 8 մեղադրյալներով, ուղարկվեց դատարան ՀՀ զինվորական կենտրոնական դատախազության զինվորական ծառայության դեմ ուղղված հատկապես կարևոր գործերով քննության նկատմամբ հսկողության բաժնի դատախազի կողմից հաստատվել և ըստ էության քննելու համար...
07/19/2019   19:24  |  ԼՐԱՀՈՍ Քաղաքական փոփոխություններից հետո դատական իշխանություն փոխելը որևէ աղերս չունի ո՛չ իրավական, ո՛չ ժողովրդավարական պետության հետ. Թովմասյան Քաղաքական փոփոխություններից հետո դատական իշխանություն փոխելը որևէ աղերս չունի ո՛չ իրավական, ո՛չ ժողովրդավարական պետության հետ. Թովմասյան

07/19/2019   18:19  |  Из жизни Глоток вина помог британке обнаружить смертоносный рак Жительница британского города Ноттингем обнаружила, что у нее есть онкологическое заболевание после того, как выпила немного вина.
07/19/2019   18:06  |  Информационная платформа Движение транспорта на одном из перекрестков в Ереване будет изменено Дорожная полиция сообщает, что для повышения безопасности на дорогах на перекрестке Тбилисского шоссе и улицы З.Канакерци с 20-го июля организация движения транспорта претерпит изменения.
07/19/2019   17:46  |  Лента новостей Завершилась встреча членов ВСС Армении с судьей Давидом Григоряном Давид Григорян вновь отказался от общения с журналистами.
07/19/2019   17:27  |  Лента новостей Член Высшего судебного совета Армении Нахшун Таварацян подала в отставку Нахшун Таварацян была избрана членом Высшего судебного совета 8-го ноября 2018 года, после чего подала заявление об отставке в ВСС.
07/19/2019   17:15  |  Из жизни Курьезный случай в Гвинее: школьница родила во время экзамена, после чего продолжила решать задачи по физике 18-летняя девушка родила ребенка, после чего продолжила выполнять письменную работу.
07/19/2019   16:55  |  Лента новостей Президент Арцаха встретился с делегацией Комиссии по регулированию общественных услуг Армении Президент Республики Арцах Бако Саакян 19 июля принял делегацию Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения во главе с руководителем структуры Гарегином Баграмяном.
07/19/2019   16:37  |  Лента новостей Судья Давид Григорян призвал уважать презумпцию невиновности Судья суда общей юрисдикции Еревана Давид Григорян прибыл в Высший судебный совет.
07/19/2019   16:19  |  Лента новостей Пашинян: Армянская армия – это то основное место, где граждан учат искусству побеждать Премьер-министр Армении Никол Пашинян сегодня посетил учебную воинскую часть в Армавирской области.
07/19/2019   16:02  |  Международные новости Тема "винных" санкций в отношении Грузии закрыта, заявили в МИД России Российские законодатели обсуждали возможность запрета на поставки в Россию ряда товаров на фоне событий в Грузии конца июня-начала июля, однако на сегодня тема "винных" санкций в отношении Грузии закрыта.
07/19/2019   15:52  |  Чрезвычайное просшествие На Ибице трехлетняя девочка из России случайно наглоталась наркотиков Ребенка в критическом состоянии доставили в больницу.