Նախագահ Արմեն Սարգսյանը հյուրընկալել է աշխարհահռչակ երգիչ Էլթոն Ջոնին 05/27/2018   20:33  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր նախագահական նստավայրում հյուրընկալել է աշխարհահռչակ երգիչ Էլթոն Ջոնին: Այս մասին հայտնում են ՀՀ նախագահի աշխատակազմից։
Նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր աշխարհահռչակ բրիտանցի երգիչ Էլթոն Ջոնի եւ Starkey Hearing Technologies հիմնադրամի տնօրեն Ուիլյամ Օսթինի հետ միասին «Երևան՝ իմ սեր» հիմնադրամում մասնակցել է առողջական խնդիրներ ունեցող երեխաներին նվիրված միջոցառմանը:
Բարեգործական ակցիայի շրջանակներում «Երևան՝ իմ սեր» հիմնադրամի «Հայկ եւ Էլզա Թիթիզյան» մանկական վերականգնողական կենտրոնում Հայաստանի տարբեր մարզերից եւ Արցախից լսողության հետ կապված խնդիրներ ունեցող տարբեր տարիքի երեխաների նվիրաբերվել են 100 լսողական սարքեր:
Եռօրյա բարեգործական ակցիայի ընթացքում Starkey Hearing Technologies հիմնադրամը ինչպես երեխաներին, այնպես էլ մեծահասակներին կնվիրաբերի 2500 լսողական սարքեր:
00:04 27/05/2018  |  ԱնցուդարձՆախագահ Արմեն Սարգսյանը ընթրել է Երեւան ժամանած լեգենդար երաժիշտ Էլթոն Ջոնի հետ
20:53 26/05/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆախագահ Արմեն Սարգսյանը զրույցներ է ունեցել արտերկրյա գործընկերների հետ
15:13 29/04/2018  |  ՔաղաքականՀայաստանը ցույց տվեց, որ ունի քաղաքացիական հասարակություն. Արմեն Սարգսյանը հարցազրույց է տվել BBC -ին
21:43 27/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Սարգսյանը կուսակցություն ստեղծելու մտադրություն երբեւէ չի ունեցել եւ չունի. Նախագահականը հերքում է
12:20 22/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Սարգսյանն Արցախի նախագահի հետ քննարկել են Երևանի վերջին իրադարձությունները

Президент Армении принял в своей резиденции всемирно известного певца Элтона Джона 05/28/2018   00:27  |  Лента новостей
Президент Армении Армен Саркисян принял в воскресенье всемирно известного певца и композитора Элтона Джона в своей резиденции. Об этом сообщает пресс-служба президента Армении.
В тот же день президент Армении и Элтон Джон вместе с директором фонда Starkey Hearing Technologies Уильямом Остином приняли участие в мероприятии, посвященном детям, имеющим проблемы со слухом.
Элтон Джон находится в Армении по приглашению Армена Саркисяна для участия в благотворительном мероприятии фонда "Ереван - моя любовь".
В рамках благотворительной акции в детском реаблитационном центре "Айк и Эльза Титизяны" фонда "Ереван - моя любовь" детям из Армении и Арцаха было подарено 100 слуховых приборов.
В ходе трехдневной благотворительной акции фонд Starkey Hearing Technologies подарит 2500 слуховых приборов как детям, так и взрослым.