Գալուստ Սահակյանը կմեկնի Սանկտ Պետերբուրգ 11/24/2015   11:10  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նոյեմբերի 25-27-ը աշխատանքային այցով Սանկտ Պետերբուրգ կմեկնի ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի գլխավորած պատվիրակությունը՝ մասնակցելու Անկախ պետությունների համագործակցության մասնակից պետությունների միջխորհրդարանական վեհաժողովի (ԱՊՀ ՄԽՎ) խորհրդի եւ 43-րդ լիագումար նիստերի,
ՀԱՊԿ խորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի, 8-րդ լիագումար նիստերի, ինչպես նաեւ ՀԱՊԿ ԽՎ-ին առընթեր փորձագիտախորհրդատվական եւ տեղեկատվական-վերլուծական, իրավական կենտրոնների նիստերի աշխատանքներին:
17:53 16/04/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԳալուստ Սահակյանը հանդիպել է Սերգեյ Նարիշկինի հետ
17:45 16/04/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ԱԺ նախագահը հանդիպել է Վալենտինա Մատվիենկոյի հետ
12:49 05/07/2014  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի գլխավորած պատվիրակությունը պաշտոնական այցով կմեկնի Ռուսաստանի Դաշնություն

Спикер парламента Армении отправится с рабочим визитом в Санкт-Петербург 11/24/2015   11:48  |  Лента новостей
Делегация во главе с председателем Национального собрания Армении Галустом Саакяном в среду отправится с трехдневным рабочим визитом в Санкт-Петербург. Об этом сообщает пресс-служба парламента Армении.
В северной столице России Галуст Саакян примет участие в заседании Совета Межпарламентской Ассамблеи государств – участников Содружества Независимых Государств (МПА СНГ) и 43-м пленарном заседании МПА СНГ, в заседании Совета и 8-м пленарном заседании Парламентской Ассамблеи Организации Договора о коллективной безопасности (ПА ОДКБ), а также в работе заседаний постоянных комиссий ПА ОДКБ.