Օպերատիվ իրավիճակը հանրապետությունում 04/18/2014   13:49  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` ապրիլի 17-ից 18-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 14 դեպքից բացահայտվել է 11-ը, մաքսանենգության` 1, խուլիգանության և խարդախության 2-ական դեպքերը բացահայտվել են:
Բացահայտվել է գողության 7 դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու 2 և գողության 6 դեպք:
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 7 պատահար. 9 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Оперативная обстановка в Армении: За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 7 ДТП 04/18/2014   14:15  |  Лента новостей
По данным оперативной сводки полиции Республики Армения, из 14 случаев нанесения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период между 17 и 18 апреля, было раскрыто 11, было раскрыто также по 2 случая мошенничества и хулиганства, 1 случай контрабанды и 7 случаев кражи. Об этом сообщается на официальном сайте полиции РА.
Из ранее совершенных преступлений было раскрыто 6 случаев кражи и 2 случая нанесения телесных повреждений.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 7 ДТП: 9 человек получили телесные повреждения разной степени тяжести.