Րաֆֆի Հովհաննիսյան. «Պետք է ունենանք շարժունակ քարոզարշավ» 01/18/2013   17:24  |  Ընտրական իրավունք
ՀՀ Նախագահի թեկնածու, «Ժառանգություն» կուսակցության առաջնորդ Րաֆֆի Հովհաննիսյանի նախընտրական շտաբի պետի կամ համակարգողի անունը պաշտոնապես կհրապարակվի շտաբի հունվարի 20-ի նիստում: Այս մասին այսօր կայացած ասուլիսում հայտնել է Ր. Հովհաննիսյանը:
«Մենք պետք է ունենանք շարժունակ քարոզարշավ, որը կարտահայտվի նաև մեր շտաբի կառուցվածքով»,-նշել է նա՝ ընդգծելով, որ իր քարոզարշավը կմեկնարկի հունվարի 21-ին` ժամը 12-ին, Ազատության հրապարակից:
ՀՀ Նախագահի թեկնածուն հայտնել է նաև, որ իրենք արդեն ունեն մի քանի գրասենյակներ: «Քարոզարշավը կտանենք դեպի Հայաստանի քաղաքացին, դեպի գյուղը, դեպի քաղաքը, և գրասենյակների մեծ մասը կլինեն գործի մեջ, ճանապարհի վրա, և յուրաքանչյուր քաղաք կունենա իր սպասարկող կամավոր խումբը»,-ասել է Ր.Հովհաննիսյանը:

Раффи Ованнисян: “У нас должна быть динамичная агиткампания” 01/18/2013   18:15  |  Избирательное право
Кандидат в президенты, лидер партии “Наследие” Раффи Ованнисян официально объявит имя начальника предвыборного штаба в ходе намеченного на 20 января заседания штаба, - заявил на пресс-конференции Р. Ованнисян.
“Мы должны провести динамичную агиткампанию, которая будет выражена и в структуре нашего штаба ”, - отметил он, подчеркнув, что его предвыборная кампания стартует с площади Республики 21 января в 12.00.
“Кандидат в президенты заявил, что у них уже есть несколько офисов. Их кампания будет адресована гражданину Армении. Мы побываем в селах и городах. Большая часть штабов будет расположена вдоль дорог, и каждый город будет обслуживать группа добровольцев” , - заявил Р. Ованнисян.