Զելենսկին տեղափոխվել է բունկեր. CNN 02/25/2022   16:58  |  Միջազգային լրահոս
CNN-ի փոխանցմամբ՝ Ուկրաինայի նախագահ Վլադիմիր Զելենսկին անվտանգության նկատառումներով տեղափոխվել է բունկեր։
«Զելենսկին տեղափոխվել է բունկեր, քանի որ ռուսական զորքերը մոտենում են Կիևին», - ասվում է հայտարարության մեջ:
«Մոսկովսկի կօմսոմոլեց»-ի հաղորդմամբ՝ միաժամանակ պարզ չէ՝ բունկերը գտնվում է Կիևո՞ւմ, թե՞ այլ վայրում։
16:25 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսՌուսական տանկը Կիեւում անցել է մարդատար մեքենայի վրայով. Ուկրաինական լրատվամիջոցներ (տեսանյութ)
14:29 25/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՈւկրաինայում գտնվող ՀՀ քաղաքացիների շրջանում տուժածներ չկան.ՀՀ ԱԳՆ
13:52 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսԿիևում կրկին օդային տագնապ է.բնակիչներին հորդորում են անհապաղ ապաստարան գնալ
13:43 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսՌուսական զինուժը խոցել է Ուկրաինայի ռազմական ենթակառուցվածքի 118 ռազմական օբյեկտ․ ՌԴ ՊՆ
12:44 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսՌուսական զորքերը վերահսկողության տակ են վերցրել Չեռնոբիլի ատոմակայանի մերձակա տարածքը
11:42 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսՌուս զինվորականները առգրավել են Ուկրաինայի ԶՈՒ երկու մեքենա և մեծ արագությամբ շարժվում են Կիևի կենտրոն.Ուկրաինայի ՊՆ փոխնախարար
11:30 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսՈւկրաինայում համընդհանուր զորահավաք է հայտարարվել
11:25 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսԱվելի քան 150 հազար զբոսաշրջիկ ՌԴ-ում է մնացել փակ օդանավակայանների պատճառով
11:21 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսԶելենսկին հայտարարել է, որ Ուկրաինան մենակ է մնացել
11:11 25/02/2022  |  Միջազգային լրահոսԶոհվել է 137 զինծառայող, այդ թվում՝ 10 սպա. Զելենսկին զոհերի և վիրավորների նոր թիվ է ներկայացրել

Зеленский был вывезен в бункер - CNN 02/25/2022   17:36  |  Международные новости
По данным телеканала CNN, президент Украины Владимир Зеленский был вывезен в бункер в целях безопасности.
"Зеленского вывезли в бункер, поскольку российские войска приближаются к Киеву", – говорится в сообщении.
При этом, как передает МК, пока осталось непонятным, бункер находится в Киеве или в каком-то ином месте.
16:24 25/02/2022  |  Международные новостиПутин заявил, что Россия готова вести переговоры с Украиной на высоком уровне
15:36 25/02/2022  |  Международные новостиНАТО нужно было действовать решительнее - Эрдоган
14:24 25/02/2022  |  Международные новостиМакрон пообещал Украине помощь в размере 300 млн. евро и военную технику
14:02 25/02/2022  |  Международные новостиВ Киеве снова сработала сирена воздушной тревоги
13:16 25/02/2022  |  Международные новостиПроизводитель турецких беспилотников Bayraktar поддержал Украину
12:48 25/02/2022  |  Международные новостиГарибашвили заявил, что Грузия не будет участвовать в экономических санкциях против России
12:30 25/02/2022  |  Международные новостиРоссийские войска взяли под контроль территорию в районе Чернобыльской АЭС – Минобороны РФ
11:52 25/02/2022  |  Международные новостиРоссийские военные захватили два автомобиля ВСУ и на скорости двигаются в центр Киева - замглавы Миноборны Украины