Հայաստանում մեկ օրում գրանցվել է կորոնավրուսի վարակման 2045 դեպք, 57 մարդ մահացել է 11/03/2021   11:16  |  Կորոնավիրուս
Նոյեմբերի 3-ի, ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 2045 դեպք, մահացել 50 մարդ, մահվան եւս 7 դեպք գրանցվել է, երբ անձն ունեցել է կորոնավիրուսային հիվանդություն, բայց մահը վրա է հասել այլ պատճառով։
Ընդհանուր առմամբ, կատարվել է 2 133 721 թեստավորում: Երեկ կատարվել է 13184 թեստավորում։ Վարակվածների ընդհանուր թիվն է՝ 312 674։ Առողջացել է 273 608, փաստացի այս պահին բուժվում է 31 263-ը։
Համավարակի պատճառով մահացել է 6491 մարդ, եւս 1312 անձ մահացել է հարակից այլ հիվանդության պատճառով՝ կորոնավիրուսով վարակված լինելու պատճառով։
19:12 02/11/2021  |  Միջազգային լրահոսՄերկելը հայտարարել է կորոնավիրուսի դեմ չպատվաստված անձանց համար սահմանափակումների մասին
11:14 02/11/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում մեկ օրում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 1232 նոր դեպք, 68 մարդ մահացել է
20:30 01/11/2021  |  Միջազգային լրահոսՊուտինը Ռուսաստանում կորոնավիրուսի տարածման հետ կապված իրավիճակը շատ բարդ է անվանել
18:58 01/11/2021  |  ԿորոնավիրուսՌուսաստանում հայտնաբերվել է կորոնավիրուսի «մյու» շտամով վարակման երեք դեպք
13:07 01/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՆոյեմբերի 8-ից ԱՄՆ կարող են մեկնել լիարժեք պատվաստված լինելու դեպքում
12:18 01/11/2021  |  ԿորոնավիրուսՆոյեմբերի 1-ից պարտադիր է նաև հանրային բաց տարածքներում դիմակների կրումը․ ԱՆ
11:17 01/11/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 1071 նոր դեպք, 51 մարդ մահացել է
12:57 31/10/2021  |  ԿորոնավիրուսԱրցախում կորոնավիրուսային հիվանդության 56 նոր դեպք է գրանցվել
11:51 31/10/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսով վարակվելու 1587, մահվան՝ 49 նոր դեպք․ վարակվածների ընդհանուր թիվը 308 326 է, մահվան դեպքերինը՝ 7623

2045 новых случаев, 57 человек скончались: Минздрав представил последние данные по коронавирусу в стране 11/03/2021   11:26  |  Коронавирус
В Армении за прошедшие сутки выявили 2045  новых случаев заражения COVID-19, выздоровели 1276 человек. За минувшие сутки от коронавируса скончались 50 человек. Об этом сообщили в Минздраве Армении.
По данным на 11:00 3 ноября, всего с начала пандемии в Армении подтверждено 312 674 случаев инфицирования COVID-19. Общее количество проведенных тестов - 2 133 721 (13184  - за минувшие сутки).
Всего к этому моменту от коронавируса излечились 273 608 человек. На лечении находится 31 263 пациента. С начала эпидемии от COVID-19 в Армении скончался 6491 человек.
Накануне были зарегистрированы 7 случаев смерти пациентов с подтвержденным коронавирусом, когда летальный исход наступил по другим причинам. Всего  таких случаев 1312.
09:26 03/11/2021  |  КоронавирусВ России рассказали о разработке теста на подделку сертификатов о вакцинации
15:40 02/11/2021  |  КоронавирусАрмен Мурадян рассказал о состоянии детей, госпитализированных с COVID-19 в университетскую больницу