Երևանի մետրոպոլիտենի աշխատանքները վերսկսվեցին 12/11/2020   10:04  |  ԼՐԱՀՈՍ
Կարեն Դեմիրճյանի անվան Երևանի մետրոպոլիտենի աշխատանքները վերսկսվեցին 09:45-ի դրությամբ: Այս մասին հայտնում են Երևանի մետրոպոլիտնից։
Նշենք, որ քաղաքացիական անհնազանդության ակցիաների շրջանակում այսօր՝ ժամը 09:08-ին, կաթվածահար էր եղել մետրոպոլիտենի բնականոն երթևեկությունը։
Մետրոպոլիտենի կայարաններում քաղաքացիները իրականացնում էին անհնազանդության ակցիա՝ խափանելով մետրոպոլիտենի երթևեկությունը։
14:51 08/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԿաթվածահար է եղել Երևանի մետրոպոլիտենի բնականոն երթևեկությունը
10:33 18/10/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԱջափնյակի մետրոպոլիտենի կայանի կառուցման աշխատանքների նպատակով աշխատանքային խումբ է ձեւավորվել
21:29 08/06/2020  |  ԿորոնավիրուսՈստիկանների արտակարգ ծառայությունը մետրոյում
15:18 04/04/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՄետրոյի ուղևորահոսքը 7- 8 անգամ նվազել էր. իսկ մետրոյի գործարկումը բավականին ծախսատար է. Ինչ է արվում վերագործարկման համար
11:12 01/04/2020  |  ԿորոնավիրուսԵրևանի մետրոպոլիտենը փակ է
10:08 18/03/2020  |  ՄամուլՄետրոյի նոր կայարան կառուցելու ծրագրից չեն հրաժարվել. Ներդրումային ծրագիրը կներկայացվի շուտով. մանրամասներ «Հրապարակ»

Ереванский метрополитен возобновил свою работу 12/11/2020   11:04  |  Лента новостей
Ереванский метрополитен имени Карена Демирчяна в 09:45 возобновил свою работу в штатном режиме. Об этом сообщили в столичном метрополитене.
Нормальная работа метрополитена была парализована в 09:08 из-за акции протеста оппозиционных активистов, требующих отставки премьер-министра Армении Никола Пашиняна.
12:55 10/12/2020  |  Лента новостейТребующие отставки Пашиняна демонстранты перекрыли проспект Тиграна Меца в Ереване (Видео)
12:44 10/12/2020  |  Лента новостейАрмен Саркисян встретился с Робертом Кочаряном
11:45 10/12/2020  |  Лента новостей“Предал память павших за Арцах”: перед зданием проходит акция с требованием отставки Пашиняна
18:12 09/12/2020  |  Лента новостейВанецян: участники сегодняшней акции в поддержку Пашиняна в Апаране - члены секты “Свидетели Иеговы”