Պետական մեխանիզմը խոդ են տվել Ծառուկյանի դեմ. Ծառուկյան 09/09/2020   14:32  |  ԼՐԱՀՈՍ
Պետական մեխանիզմը խոդ են տվել Ծառուկյանի դեմ, չգիտեմ՝ ինչու։ Այս մասին ԲՀԿ Ապարանի տարածքային կազմակերպության անդամների և պատասխանատուների հետ հանդիպման ժամանակ ասել է Գագիկ Ծառուկյանը՝ նշելով, որ ինքը չի քննադատում, այլ՝ բարձրաձայնում է խնդիրների մասին, լուծումներն առաջարկում։
«Ասում են՝ ժողովրդի 90 տոկոսը մեր հետ է։ Այ ցավդ տանեմ, Ծառուկյանը լիարժեք այս ժողովրդի ծոցից հելած մարդ է, ցանկացած կոպեկի համար պատասխան է տվել։ Ով եկավ՝ տուգեց։ Կարող են ստուգել, ես խնդիր չունեմ, թող իրենք մտածեն, որ իրենց օրերը հաշված, մեկ շաբաթ, երկու շաբաթ ձգելով պատասխանը տալու են։ Մարդու վրա գործ կարելով չէ»,- ասաց Ծառուկյանը։
Վերջինս ընդգծեց, որ բարեգործությամբ երկիր հնարավոր չէ պահել, հարկավոր են իրատեսական ծրագրեր և ոլորտների փորձառու ղեկավարներ է, ծրագիր և ներդրում է պետք։
19:03 08/09/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանն ազատել է պաշտոնից Արմինե Պետրոսյանին
18:59 08/09/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը նոր նշանակում է արել
10:59 08/09/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՎարչապետը շնորհավորական ուղերձ է հղել Անդորրայի վարչապետին
10:23 08/09/2020  |  ՄեկնաբանությունԿառուցենք Հայաստանը նորովի. Փաշինյանը նոր տեսանյութ է հրապարակել

Царукян заявил, что против него запустили государственный механизм 09/09/2020   14:50  |  Лента новостей
Государственный механизм запустили против  Царукяна, не знаю почему. Об этом заявил сам Гагик Царукян в ходе встречи с членами и ответственными сотрудниками Апаранской территориальной организации, указав, что он не критикует, а говорит о проблемах, предлагает решения.
“Говорят, 90% населения поддерживает нас. Царукян – человек, который вышел из народа, был в ответе за каждую копейку. Все, кто приходили, проверяли. Могут проверить. У меня нет проблем. Пусть они думают о том, что их дни сочтены – неделю или две потянут, но ответят. Это вам не дела фабриковать в отношении людей”, - сказал лидер “Процветающей Армении”.
Царукян подчеркнул, что содержать страну благотворительностью невозможно; необходимы реалистичные программы, опытные руководители, проекты и инвестиции.