01/28/2020   23:52  |  ԼՐԱՀՈՍ Ինքս ինձ չեմ հարգի, եթե հետնահանջ կատարեմ. Հրայր Թովմասյան  Ինքս ինձ չեմ հարգի, եթե հետնահանջ կատարեմ այն խնդիրներից , որոնք ինձ են վերապահված: Սաթիկ Սեյրանյանի հեղինակային «Պրեսսինգ» հաղորդաշարի ընթացքում հայտարարել է ՍԴ նախագահ Հրայր...
01/28/2020   23:38  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահ Արմեն Սարգսյանն Արարատում մասնակցել է Բանակի օրվան նվիրված տոնական միջոցառմանը Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր Արարատի մարզում մասնակցել է Բանակի օրվան՝ Հայաստանի Հանրապետության զինված ուժերի կազմավորման 28-րդ տարեդարձին նվիրված տոնական միջոցառմանը:...
01/28/2020   23:31  |  ԼՐԱՀՈՍ Պանյատներո՞վ ենք խոսում, մենք եկել ենք իշխանության, ապեր, պիտի գնա՞ս». Հրայր Թովմասյան «Ուժեղ, լավ պետություն ունենալն է, անկախ դատական իշխանություն ունենալն է, արժանապատվություն ունենալն է. Այս ամբողջի համախումն է, որ ինձ ուժ է տալիս»,- «Պրեսսինգ»...
01/28/2020   23:17  |  ԼՐԱՀՈՍ Փաշինյանն ու ՀՀ ոստիկանությունը պետք է հիմնավոր պատճառներ ներկայացնեն քաղաքացիներին բերման ենթարկելու հետ կապված. Էդմոն Մարուքյան ԱԺ «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Էդմոն Մարուքյանն արձագանքել է այսօր Հայաստանում տեղի ունեցած միջադեպերին, երբ մեկը մյուիս հետևից ոստիկանություն բերման ենթարկվեցին...
01/28/2020   22:56  |  ԼՐԱՀՈՍ «Գործ ունենք ոչ թե հասուն քաղաքական գործիչների, այլ գավառական ոչնչությունների հետ». Արգիշտի Կիվիրյան Իշխանափոխությունից հետո Նիկոլին ու իր թիմին տրված էր բացառիկ հնարավորություն՝ դուրս բերել երկիրը նախկին գործելաոճից, կտրել այն շղթան, երբ մարդիկ հետապնդվում են իրենց հասարակական կամ քաղաքական...
01/28/2020   22:49  |  ԼՐԱՀՈՍ Այդ գործողություններով փորձ է կատարվում լռեցնել այլախոհներին. Արփինե Հովհաննիսյան «Իրավական կրթություն եւ վերահսկողություն» հասարակական կազմակերպությունը խստորեն դատապարտում է «ՎԵՏՈ» շարժման հիմնադիր Նարեկ Մալյանին, «Ադեկվադ» միաբանության...
01/28/2020   22:47  |  ԼՐԱՀՈՍ Մեզ սրանով ոչ թե վախեցնում են, այլ զվարճացնում. Նարեկ Սամսոնյան Քիչ առաջ ազատ է արձակվել «Քաղաքացիական գիտակցություն» ՀԿ նախագահ, Antifake.am կայքի հիմնադիր Նարեկ Սամսոնյանը, ում շենքի դիմաց հավաքվածները դիմավորեցին ծափահարություններով։ «Երևի...
01/28/2020   20:57  |  ԼՐԱՀՈՍ Բերման է ենթարկվել Նարեկ Սամսոնյանը Միհրան Հակոբյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է. «Նարեկ Սամսոնյանն այսօր ողջ օրվա ընթացքում ոստիկանների և լրագրողների աչքի առջև Ոստիկանության դիմաց կանգնած էր: Բերման ենթարկվածների ազատ...
01/28/2020   20:39  |  ԼՐԱՀՈՍ Փաշինյանը զգում է իր շուրջը ձեւավորվող բացասական ֆոնը եւ փորձում է կանխել դա. քաղաքագետ «ՎԵՏՕ» հասարակական-քաղաքական շարժման հիմնադրին եւ «Ադեկվադ» կուսակցության անդամներին բերման ենթարկելով իշխանությունը երկու խնդիր է լուծում՝ նախ հասարակական ուշադրությունը...

01/28/2020   18:03  |  Международные новости Премьер-министр Израиля Биньямин Нетаньяху лишил себя неприкосновенности Премьер-министр Израиля Биньямин Нетаньяху лишил себя неприкосновенности и предстанет перед судом по обвинению в коррупции.
01/28/2020   17:37  |  Лента новостей Никол Пашинян и Бако Саакян в Шаумянском районе Арцаха отпраздновали новоселье вместе с офицерами Премьер-министр Армении Никол Пашинян сегодня по случаю 28-летия формирования Армянской армии посетил Шаумянский район Республики Арцах.
01/28/2020   17:19  |  Лента новостей Артуру Даниеляну понадобилась медпомощь после привода в Полицию Немногим ранее член ордена “Адеквад” Лилит Туманян сообщила, что переговорила с Даниеляном, который сообщил, что не может двигать рукой и ногой.
01/28/2020   17:01  |  Лента новостей Главред BlogNews: у меня есть лишь гибридное оружие, которое я использую в соцсетях для разоблачения подлой сущности Пашиняна Главный редактор сайта BlogNews.am Константин Тер-Накалян тоже отпущен на свободу после привода в Полицию.
01/28/2020   16:45  |  Лента новостей Нарек Малян вышел из здания Полиции; у него не нашли оружия Бывший советник главы Полиции Армении, ныне основатель общественно-политического движения “ВЕТО” Нарек Малян вышел из здания Полиции.
01/28/2020   16:02  |  Лента новостей Число доставленных в Полицию растет: подвергнут приводу основатель партии "Адеквад" Артур Даниелян Полиция Армении подвергла приводу также основателя партии "Адеквад" Артур Даниеляна.
01/28/2020   15:50  |  Лента новостей Самсонян сообщил о приводе в Полицию главного редактора сайта BlogNews.am Главный редактор сайта BlogNews.am Константин Тер-Накалян подвергнут приводу. Об этом сообщил председатель общественной организации “Гражданское сознание” Нарек Самсонян.
01/28/2020   15:18  |  Лента новостей В Полиции Армении подтвердили информацию о приводе Нарека Маляна и назвали причину Основателя общественно-политического движения “ВЕТО” Нарека Маляна по подозрению в хранении и ношении оружия и боеприпасов.
01/28/2020   15:10  |  Лента новостей Вагаршак Арутюнян объяснил, с чем связано сокращение числа случаев нарушения перемирия Армения в последний период приобрела новое оружие, что повысило боеготовность армии.
01/28/2020   14:48  |  Комментарий "Дешевое шоу":адвокат прокомментировал "похищение" Нарека Маляна "Еще не было ни одного случая, чтобы Нарек Малян по первому же зову не являлся к правоохранителям. Это означает, что это дешевое шоу кому-то понадобилось", - заявил Тигран Атанесян.