11/27/2019   23:57  |  Մարզական Սեղանի ֆուտբոլը (Կիկեռ) Հայաստանում կգրանցվի որպես մարզաձև «Սեղանի ֆուտբոլ»-ը Հայաստանում պաշտոնապես կգրանցվի որպես մարզաձև: Գրանցումն իրականացվելու է Հայաստանի սեղանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի կողմից, որն էլ ITSF-ում` միջազգային սեղանի ֆուտբոլի...
11/27/2019   22:51  |  Արտակարգ պատահարներ Երևան քաղաքի բնակարաններից մեկում հայտնաբերվել է նռնակ (տեսանյութ) Նոյեմբերի 27-ին, ժամը 15:09-ին «911» ծառայություն ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Հայկ Հովսեփյան փողոցի թիվ 9 շենքի բնակարաններից մեկում՝ արկղի մեջ, հայտնաբերվել է նռնակ, որը տեղափոխվել է...
11/27/2019   22:36  |  ԼՐԱՀՈՍ Ադրբեջանն առայժմ հասարակությանը խաղաղության պատրաստելու հրահանգ չի տվել Ինքս իմ նկատմամբ ատելություն չեմ զգացել, բայց զգացել եմ թշնամանք ։ Այս մասին «Հայաստան-Արցախ-Ադրբեջան. վատ խաղաղությո՞ւն, թե՞ լավ պատերազմ» թեմայով քննարկմանն ասել է վերջերս Բաքու...
11/27/2019   22:21  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱԻ նախարար Ֆելիքս Ցոլակյանն այցելել է Երևան քաղաքում գտնվող հրշեջ-փրկարարական ջոկատներ Նոյեմբերի 27-ին ԱԻ նախարար Ֆելիքս Ցոլակյանն այցելել է Երևան քաղաքում գտնվող թվով 7 հրշեջ-փրկարարական ջոկատներ: Այցի ընթացքում նախարարին ուղեկցում էին Փրկարար ծառայության տնօրեն, փ/ծ գեներալ մայոր...
11/27/2019   21:48  |  Մեկնաբանություն Սա հերթական քաղաքական ռեյդն է. խուզարկել են Միքայել Մինասյանի հետ «առնչություն ունեցող» անձանց բնակարանները Այսօր առավոտյան 8-ից արդեն որերորդ անգամ խուզարկել են ինձ հետ իրենց կարծիքով «առնչություն ունեցող» անձանց բնակարանները։ Խուզարկված բնակարանների քանակը մեկ տասնյակից ավելի է։ Սա հերթական...
11/27/2019   21:34  |  Արտակարգ պատահարներ Զորավան գյուղի մոտակայքում հրդեհ է բռնկվել. մասամբ ջերմահարվել են պտղատու ծառներ Նոյեմբերի 27-ին, ժամը 17:57-ին «911» ծառայություն տեղեկություն է հաղորդվել, որ հրդեհ է բռնկվել Կոտայքի մարզի Զորավան գյուղի մոտակայքում գտնվող այգում: Այս...
11/27/2019   21:22  |  Անցուդարձ Անհայտ անձինք դաժանաբար ծեծի են ենթարկել դերասանուհուն՝ «կեղտոտ սպիտակ քած» գոռալով Նյու Յորքում անհայտ տղամարդիկ դաժանորեն ծեծի են ենթարկել դերասանուհի Ջենիֆեր Ագոստինիին: Այս մասին հայտնում է New York Post- ը: 43-ամյա դերասանուհին իր ընկերուհու՝ մոդել Պրենդինելիս Գարսիայի հետ...
11/27/2019   21:14  |  ԼՐԱՀՈՍ Որ աշխատողն ավելի շատ «ճռռա». Արսեն Թորոսյանի նախաձեռնությունը հակասում է Փաշինյանի հայտարարությանը «Ես այստեղ հերթական պոպուլիզմն եմ տեսնում, որովհետեւ չեմ հասկանում՝ ինչո՞ւ բարձր վաստակ ունեցող քաղաքացին պետք է նույն հիվանդությունների, նույն ծառայությունների համար ավելի շատ վճարի։ Նույն...
11/27/2019   21:08  |  Անցուդարձ Խոզը հարձակվել է լրագրողի վրա ուղիղ եթերի ժամանակ և կծոտել նրան (տեսանյութ) Հունական ANT1 հեռուստաալիքի հաղորդավար Լազոս Մանթիկոսը (Lazos Mantikos), ստիպված էր ուղիղ եթերի ժամանակ փախչել իր վրա հարձակվող խոզից: «Բարի լույս, Հունաստան»  հաղորդման...
11/27/2019   20:13  |  ԼՐԱՀՈՍ Ռուստամ Բադասյանը մասնակցել է ԱՊՀ անդամ պետությունների արդարադատության նախարարների խորհրդի 14-րդ նիստին Արդարադատության նախարար Ռուստամ Բադասյանը Բելառուսի Հանրապետության մայրաքաղաք Մինսկ կատարած այցի շրջանակում այսօր մասնակցել է  ԱՊՀ անդամ պետությունների արդարադատության նախարարների խորհրդի...

11/27/2019   18:12  |  Чрезвычайное просшествие Землетрясение магнитудой 5,8 произошло возле Крита Сильные толчки ощущались в Афинах.
11/27/2019   17:43  |  Лента новостей Президент Армении назначил двух заместителей главы Полиции При подписании указов президент принял за основание предложения премьер-министра Армении.
11/27/2019   17:34  |  Международные новости Известный актер умер во время съемок в Китае Гао внезапно потерял сознание на съемках реалити-шоу Chase Me в Китае, когда исполнял задание с бегом.
11/27/2019   17:25  |  Лента новостей Никол Пашинян прибыл в Бишкек с рабочим визитом В аэропорту “Манас 2” премьер-министра Пашиняна встретил премьер-министр Кыргызстана Мухаммедкалый Абылгазиев.
11/27/2019   17:19  |  Лента новостей Стычки произошли между полицейскими и протестующими автоимпортерами в центре Еревана Участники акции, которая проходила в напряженной атмосфере, выражают недовольство переносом пункта таможенного оформления автомашин в Гюмри и запретом на ввоз праворульных автомобилей.
11/27/2019   16:38  |  Лента новостей Президент Арцаха посетил ряд воинских частей(Фото) Президента сопровождали министр обороны Карен Абрамян, другие должностные лица.
11/27/2019   16:13  |  Лента новостей Делегация Минобороны Армении примет участие в похоронах разведчицы Гоар Вартанян в Москве Армянскую делегацию возглавляет глава управления по разведке Генштаба ВС Армении, генерал-майор Аракел Мартикян.
11/27/2019   16:01  |  Судебный репортаж Суд отклонил ходатайство защиты Давида Санасаряна(Видео) На предыдущем заседании суда адвокат Инесса Петросян ходатайствовала о прекращении производства по делу и обращении в Конституционный суд.
11/27/2019   15:39  |  Лента новостей Макунц прокомментировала решение Шатиряна выйти из состава Комиссии по предотвращению коррупции(Видео) Эдгар Шатирян не уведомил парламентскую фракцию “Мой шаг” о своем решении выйти из состава Комиссии по предотвращению коррупции.
11/27/2019   14:44  |  Лента новостей Путин выразил соболезнования в связи с кончиной разведчицы Гоар Вартанян "Путин хорошо был знаком и с Гоар, и с ее мужем". "Уже после кончины мужа Гоар приходила к Путину в Кремль, Путин приезжал к ней в гости, это тяжелая утрата", - сказал Песков.