11/22/2019   23:56  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ ԱԺ նախագահը մասնակցել է ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի նիստին Նոյեմբերի 21-ին Սանկտ Պետերբուրգում ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը մասնակցել է ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի նիստին: Ի թիվս այլ հարցերի՝ խորհրդին են ներկայացվել Ղազախստանում...
11/22/2019   23:49  |  Քրեական խրոնիկոն Բացահայտվել է Աբխազիայում երկու «օրենքով գողերի» գնդակահարման պատճառը Սուխումի (Աբխազիա) կենտրոնում գտնվող «Սան Ռեմո» ռեստորանի մոտ երկու «օրենքով գողի» գնդակահարման պատճառը կարող է լինել նրանց բախումը մի շարք հանցավոր հեղինակությունների հետ:...
11/22/2019   23:06  |  Անցուդարձ «Ինտերի» գլխավոր մարզիչը ֆուտբոլիստների համար անցկացրել է սեքս- հրահանգավորում Միլանի «Ինտերի» գլխավոր մարզիչ Անտոնիո Կոնտեն խոստովանել է, որ ֆուտբոլիստներին խորհուրդներ էր տալիս իրենց սեռական կյանքի վերաբերյալ: Նրա խոսքերը փոխանցում է Metro- ն՝ հղում անելով...
11/22/2019   21:36  |  Քրեական խրոնիկոն Աբխազիայում երեք մարդ զոհվել է՝ «օրենքով գողի» վրա հարձակման արդյունքում Սուխումիի կենտրոնում գտնվող «Սան Ռեմո» ռեստորանի մոտակայքում կրակոցների արդյունքում զոհվել է երեք մարդ, այդ թվում՝ քրեական հեղինակություն: Այս մասին հաղորդում է «Sputnik...
11/22/2019   21:25  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱԻՆ գլխավոր քարտուղար Վահագն Օհանյանը շրջայց է կատարել հրշեջ-փրկարարական ջոկատներում Նոյեմբերի 22-ին ԱԻՆ գլխավոր քարտուղար Վահագն Օհանյանը ստուգայց է կատարել 6 հրշեջ-փրկարարական ջոկատներում, որտեղ իրականացվում են շինարարական աշխատանքներ: Ստուգայցի ժամանակ գլխավոր քարտուղարին...
11/22/2019   20:29  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱՄՆ դեսպանությունն աջակցում է Ձեռներեցության համաշխարհային շաբաթվա ընթացքում Երևանում անցկացվող Կարիերայի և ձեռնարկատիրության երրորդ տոնավաճառին Նշանավորելով Ձեռներեցության համաշխարհային շաբաթը՝ դեսպան Թրեյսին ուրբաթ օրը փակման խոսքով հանդես եկավ Դեսպանության հովանու ներքո Երևանի «Կոնգրես» հյուրանոցում ընթացող Կարիերայի և...
11/22/2019   20:17  |  ԼՐԱՀՈՍ Հայաստանի նախագահ Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է Ուկրաինայի վարչապետ Օլեքսի Հոնչարուկի հետ Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի (ՎԶԵԲ) Արևելյան գործընկերության առաջին ներդրումային գագաթնաժողովին մասնակցելու նպատակով Լոնդոնում գտնվող՝ Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը...
11/22/2019   20:06  |  ԼՐԱՀՈՍ Հայաստանի և Իտալիայի կառավարությունների միջև ստորագրվել են երկկողմ համագործակցության մասին փաստաթղթեր Պաշտոնական այցով Իտալիայում գտնվող վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այսօր հանդիպում է ունեցել Իտալիայի նախարարների խորհրդի նախագահ Ջուզեպպե Կոնտեի հետ։ Հանդիպումից հետո Հայաստանի և Իտալիայի...
11/22/2019   20:06  |  Հարցազրույց Պետական լծակը նույնպես անհրաժեշտ է, որպեսզի երեխան հայեցի դաստիարակվի.ԵՊՀ դասախոս «Փաստինֆո»-ի հարցերին պատասխանում է ԵՊՀ Աստվածաբանության ֆակուլտետի դասախոս Լիլիթ Պողոսյանը։ -  Վերջին օրերին շրջանառվում են լուրեր, որոնք կապված են «Հայոց եկեղեցու...
11/22/2019   20:00  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱԻՆ-ում տեղի ունեցավ պաշտոնների նշանակման և հերթական կոչումների շնորհման հանդիսավոր արարողություն Նոյեմբերի 22-ին ԱԻՆ-ում փրկարար ծառայության պաշտոնների նշանակման և հերթական կոչումների շնորհման կապակցությամբ տեղի ունեցավ հանդիսավոր արարողություն, որին ներկա էր ԱԻ նախարար Ֆելիքս Ցոլակյանը: ՀՀ...

11/22/2019   18:19  |  Здоровье Врач-диетолог объяснила причину проблем с весом при отказе от курения Когда человек бросает курить, у него возникает так называемый синдром отмены.
11/22/2019   17:39  |  Из жизни “Надеюсь, меня поймают”: мужчина совершил странное ограбление банка Житель американского города Бока-Ратон, штат Флорида, ограбил банк и оставил кассиру записку с надписью: «Надеюсь, меня поймают».
11/22/2019   17:26  |  Чрезвычайное просшествие Сигнал о бомбе в ереванской школе оказался ложным Сигнал о бомбе в столичной средней школе №156, поступил в службу “911” в 14:21.
11/22/2019   17:12  |  Политика В Степанакерте прокомментировали заявление российского сопредседателя МГ ОБСЕ "Во-первых, должны быть урегулированы все, без исключения, политические вопросы. Во-вторых, возвращение беженцев и лиц этой категории должно быть исключительно по принципу равенства”, - пояснил позицию официального Степанакерта Бабаян.
11/22/2019   16:05  |  Лента новостей Президент Арцаха встретился с группой армянских бизнесменов из Украины Президент Республики Арцах Бако Саакян 22 ноября принял группу армянских бизнесменов из Украины.
11/22/2019   16:03  |  Чрезвычайное просшествие Учеников одной из школ в Ереване эвакуировали после сообщения о бомбе сигнал о взрывном устройстве, установленном в столичной средней школе №156, поступил в службу “911” в 14:21.
11/22/2019   15:42  |  Карабахский конфликт Россия поддержит договоренности Армении и Азербайджана о формате переговоров по Карабаху “Что касается переговорного формата, то это – вопрос к сторонам, которые должны определять и согласовывать состав участников", -заявила она.
11/22/2019   15:24  |  Лента новостей В ООН распространен Меморандум МИД Арцаха о международной ответственности Баку за особо тяжкие преступления Аскерова и Гулиева В Организации Объединенных Наций в качестве официального документа 15 ноября был распространен Меморандум МИД Арцаха о международной ответственности Азербайджана за особо тяжкие преступления, совершенные в Арцахе азербайджанскими гражданами Шахбазом Гулиевым и Дильгамом Аскеровым.
11/22/2019   15:13  |  Лента новостей Шаген Арутюнян заявил об увольнении с работы в парламенте Шаген Арутюнян занимал должность помощника депутата НС РА от фракции правящего блока “Мой шаг” Ерджаника Акопяна.
11/22/2019   14:59  |  Суд по делу второго президента РА Апелляционная жалоба защиты Роберта Кочаряна попала на рассмотрение к судье Мхитару Папояну Защита обжаловала решение суда общей юрисдикции Еревана об отказе в удовлетворении ходатайства об освобождении второго президента Армении Роберта Кочаряна под залог.