11/06/2019   23:35  |  ԼՐԱՀՈՍ Բաց նամակ՝ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետին, Կառավարությանը եւ Ազգային ժողովին Մենք՝ «Ավագ սերնդի միավորում» հասարակական կազմակերպության անդամներս ուրախությամբ հետեւում ենք կառավարության անզիջում պայքարին մեր երկրում առկա կոռուպցիայի դեմ եւ աջակցում ենք այդ...
11/06/2019   23:16  |  Արտակարգ պատահարներ Բնակարանում հայտնաբերվել է դի Նոյեմբերի 6-ին, ժամը 19:05-ին «911» ծառայություն ահազանգ է ստացվել, որ Երևանի Սարյանի փողոցի թիվ 35 շենքի բնակարաններից մեկի քաղաքացին չի արձագանքում դռան թակոցներին և հեռախոսազանգերին....
11/06/2019   23:15  |  Անցուդարձ Պետրոսյանի փաստաբանը խոսել է Ստեփանենկոյի բնակարանային պահանջների մասին Եվգենի Պետրոսյանի շահերը ներկայացնող փաստաբան Սերգեյ Ժորինը՝ նախկին կնոջ դերասանուհի Ելենա Ստեփանենկոյի հետ գույքի բաժանելու գործընթացում, խոսել է անշարժ գույքի իրավիճակի մասին, որը նախկինում...
11/06/2019   22:38  |  Քրեական խրոնիկոն Անհայտ անձը մահափորձ է կատարել ռուսաստանցի փաստաբանի դեմ Կեմերովոյի շրջանում իրավապահները ձերբակալել են փաստաբանի վրա հարձակում գործած անհայտ անձի: Այս մասին չորեքշաբթի օրը, նոյեմբերի 6-ին, «Լենտե.ռու» -ին հայտնել է տարածաշրջանում Ռուսաստանի...
11/06/2019   22:23  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետն ընտանիքի հետ ներկա է գտնվել Jamiroquai խմբի համերգին Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյանի և դուստրերի հետ Երևանի Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում ներկա է գտնվել բրիտանական հայտնի Jamiroquai խմբի համերգին։ Այն կազմակերպվել...
11/06/2019   22:21  |  ԼՐԱՀՈՍ «Մեր երկրում միտքը հաղթել է, և նրա հաղթանակն անշրջելի է». վարչապետը մասնակցել է «Սինոփսիս Արմենիա»-ի հիմնադրման 15-ամյակի միջոցառմանը Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այսօր Երևանի Ա. Խաչատրյանի անվան համերգասրահում մասնակցել է «Սինոփսիս Արմենիա» ընկերության հիմնադրման 15-ամյակին նվիրված միջոցառմանը և ՏՏ ոլորտում Հայաստանի...
11/06/2019   21:54  |  ԼՐԱՀՈՍ Հունաստանի Հանրապետության նախագահն այցելեց Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին Նոյեմբեր 6-ին Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ընդունեց պաշտոնական այցով Հայաստանում գտնվող Հունաստանի Հանրապետության նախագահ...
11/06/2019   21:23  |  ԼՐԱՀՈՍ Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսն ընդունեց ՀՀ-ում ԵՄ դեսպան Անդրեա Վիկտորինին Նոյեմբերի 5-ին Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ընդունեց Հայաստանի Հանրապետությունում Եվրոպական Միության պատվիրակության ղեկավար,...
11/06/2019   21:08  |  Վերլուծություններ Հայագիտական առարկաների հանդեպ վերաբերմունքը՝ ազգային պետության հանդեպ մեր վերաբերմունքի տարբերանշան Հիմա արդեն ամբողջապես հասկանալի է, թե ինչու էր ներկա իշխանությունն ամբողջ կազմով լծվել ԵՊՀ նախկին ռեկտոր Արամ Սիմոնյանին Մայր բուհի ռեկտորի պաշտոնից ազատելու գործընթացին: Նա հայ ժողովրդի պատմության...
11/06/2019   20:46  |  Քրեական խրոնիկոն Դավթաշեն վարչական շրջանի նախկին ղեկավար Ռուսլան Բաղդասարյանի նկատմամբ քրեական գործ է հարուցվել Ոստիկանության ԿՀԴՊ գլխավոր վարչության կոռուպցիայի և տնտեսական գործունեության դեմ ուղղված հանցագործությունների հակազդման վարչությունում ստացված տեղեկությունների հիման վրա նախապատրաստված նյութերով՝...

11/06/2019   18:20  |  Интересно знать Исследователи доказали опасность плохого сна Исследователи Калифорнийского университета в Беркли обнаружили, что отсутствие глубокого сна делает человека уязвимым к стрессу и повышает тревожность.
11/06/2019   17:55  |  Лента новостей Главы Минобороны Армении и Грузии договорились о расширении сотрудничества в оборонной сфере Находящийся с рабочим визитом в Грузии министр обороны Армении Давид Тоноян 6-го ноября встретился со своим грузинским коллегой Ираклием Гарибашвили.
11/06/2019   17:49  |  Лента новостей Делегация во главе с министром обороны Армении находится в Грузии с рабочим визитом Возглавляемая министром обороны Армении Давидом Тонояном делегация находится в Грузии с рабочим визитом.
11/06/2019   17:12  |  Здоровье Ученые назвали симптомы развития рака печени Слишком быстрое насыщение в результате приема пищи может сигнализировать о развитии рака печени.
11/06/2019   16:58  |  Лента новостей Авиакомпания "Тарон-Авиа" решила прекратить деятельность Комитет гражданской авиации Армении сообщает о прекращении деятельности авиакомпании "Тарон-Авиа".
11/06/2019   16:27  |  Лента новостей Нарек Малян приглашает ретроградов на футуристическое представление, посвященное Арсену Бабаяну Основатель движения ВЕТО Нарек Малян на своей странице в соцсети Facebook анонсировал показ представления, посвященного находящемуся под арестом бывшему заместителю руководителя аппарата парламента...
11/06/2019   16:09  |  Лента новостей Президент Греции - спикеру НС Армении:мы должны приложить усилия для расширения наших отношений Председатель Национального Собрания Армении Арарат Мирзоян 6 ноября встретился с прибывшим в Армению с официальным визитом Президентом Греческой Республики Прокопиосом Павлопулосом.
11/06/2019   16:01  |  Интересно знать Финансист назвал причину бедности большинства людей Причиной того, что капитализм и глобальная экономика в целом уже не работают в интересах большинства людей, является беспрецедентная доступность денег для богатых.
11/06/2019   15:29  |  Лента новостей Адвокат рассказал, почему Апелляционный суд освободил крестника Грайра Товмасяна Суд признал задержание неправомерным, а решение об аресте отклонил на основании отсутствия обоснованного подозрения.
11/06/2019   15:10  |  Международные новости Путин назначил Сергея Карапетяна прокурором Смоленской области Сергей Карапетян является уроженцем Ростовской области.