07/05/2019   23:03  |  Անցուդարձ Պարզվել է, որ Ալեքսանդր Մասլյակովը ունի 400 մլն ռուբլի արժողությամբ առանձնատուն Հեռուստահաղորդավար Ալեքսանդր Մասլյակովը Ռուբլովո-Ուպենսկի խճուղու էլիտար ավաններից մեկում ձեռք է բերել երկհարկանի առանձնատուն: Այս մասին հաղորդում է Baza առցանց հրատարակությունը, հղում կատարելով...
07/05/2019   22:16  |  Միջազգային լրահոս Թունիսում տեղի ունեցած ահաբեկչական հարձակումներից հետո արգելվել է պետական հաստատություններում նիկաբներ կրել Թունիսում կանանց արգելվել է նիկաբներ կրել պետական հաստատություններում։ Այս մասին  հաղորդել է The Jakarta Post- ը: Համապատասխան հրամանագիրը ստորագրվել է Թունիսի վարչապետ Յուսեֆ Շահեդի կողմից:...
07/05/2019   20:57  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ Սահմանադրությունը գոհացնում է քաղաքացիներին, թեեւ շատերը չգիտեին, թե ինչ օր է Հուլիսի 5-ին մեզանում նշվում է  ՀՀ Սահմանադրության օրը։ Օրվա ավարտին կազմակերպվել էր տոնական քայլերթ, որին մասնակցում էին տարբեր շրջանակներ։ «Փաստինֆո»-ի թղթակիցը փորձեց...
07/05/2019   20:38  |  Արտակարգ պատահարներ Պայթյուն Մոսկվայում առևտրի կենտրոնի մոտ.կան տուժածներ (տեսանյութ) Նոր Մոսկվայում բենզալցակայանում տեղի է ունեցել հրդեհ, հաղորդում է «Ինտերֆաքսը»:Մոսկվայի արտակարգ իրավիճակների նախարարության մամլո ծառայությունում հաղորդել են, որ...
07/05/2019   20:16  |  Տնտեսություն Փոխվարչապետ Ավինյանի ԱՄՆ այցից հետո խոստացված 30.5 մլն դոլարի ներդրումների հետքերով. Փաստերը լռում են ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանի ԱՄՆ և Կանադա 2018 թվականի ամռանը կատարած աղմկահարույց աշխատանքային այցից հետո պաշտոնապես ներկայացվեց, թե  ձեռք է բերվել 30.5 մլն դոլար ներդրումների վերաբերյալ...
07/05/2019   20:15  |  Անցուդարձ Կինը գտել է իր անհայտ կորած ամուսնուն սոցիալական ցանցում Հնդկաստանի բնակչուհի Ջայապրադհան մի քանի տարի համարում էր ամուսնուն անհայտ կորած.  այնքան ժամանակ, մինչև կնոջ հարազատներից մեկը պատահաբար տղամարդուն ճանաչել է սոցցանցում տեղադրված...
07/05/2019   19:42  |  Անցուդարձ Աղջիկները թվարկել են առաջին ժամադրության ժամանակ իրենց տրված 8 ամենասարսափելի հարցը Հիշեք դրանք և երբեք մի կրկնեք ուրիշների սխալները, եթե հույս ունեք առնվազն որևէ շարունակության:  «Ի՞նչ կասես անալ սեքսի մասին»: «Ես 19 կամ 20 տարեկան էի: Ծանոթացել էի մի...
07/05/2019   18:27  |  ԼՐԱՀՈՍ Հայաստանն ու Արցախը ունեն արդյունավետ պաշտպանվելու բավարար ներուժ. Մնացականյան Աշխատանքային այցով Ստեփանակերտում գտնվող Հայաստանի ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը հուլիսի 5-ին հանդիպում ունեցավ Արցախի արտաքին գործերի նախարարության անձնակազմի հետ: Ինչպես  տեղեկացրին ՀՀ...
07/05/2019   18:09  |  Քրեական խրոնիկոն Ամուսինը վիճաբանել է կնոջ հետ, ապա հարվածներ հասցրել նրա մարմնի տարբեր մասերին «Փաստինֆո»-ի հաղորդմամբ՝ Վայոց Ձորի 45-ամյա բնակիչը կենցաղային հարցերի շուրջ վիճաբանել է իր 32-ամյա կնոջ հետ, ապա 3-4 անգամ հարվածներ է հասցրել վերջինիս մարմնի տարբեր մասերին՝...
07/05/2019   17:53  |  ԼՐԱՀՈՍ Բանակի սննդակարգում փոփոխություններ են սպասվում. ներդրվել է պիլոտային ծրագիր ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը ԶԼՄ ներկայացուցիչների համար այց էր կազմակերպել ՀՀ ՊՆ N զորամաս, որտեղ սննդի մատակարարումը պետք է կազմակերպի մասնավոր կազմակերպությունը: ...

07/05/2019   18:10  |  Судебные курьезы Петух во Франции попал под суд за слишком ранние крики по утрам Во Франции проходит процесс по делу домашнего петуха, который слишком рано будит окрестности криком.
07/05/2019   17:47  |  Чрезвычайное просшествие В Санкт-Петербурге пара выпала с девятого этажа во время любовных утех В Невском районе Санкт-Петербурга пара занялась сексом на подоконнике и случайно выпала с девятого этажа многоквартирного дома.
07/05/2019   17:34  |  Лента новостей Президент Армении прибыл с рабочим визитом в Сюникскую область Президент Республики Армения Армен Саркисян 5 июля прибыл в Сюникскую область с двухдневным рабочим визитом.
07/05/2019   17:13  |  Криминальная хроника Пятерых сотрудников ФСБ арестовали в Москве по делу о разбое Московский гарнизонный военный суд отправил под стражу пять сотрудников ФСБ, задержанных по делу о разбое, а еще двоих — под домашний арест.
07/05/2019   17:05  |  Из жизни Жительница Канады скоротала время в ожидании пиццы и стала миллионершей Женщина сорвала куш в два миллиона канадских долларов.
07/05/2019   16:45  |  Чрезвычайное просшествие Группа тигров убила известного дрессировщика в итальянском цирке Группа тигров напала и убила дрессировщика во время репетиции в передвижном цирке на юге Италии.
07/05/2019   16:41  |  Лента новостей Пашинян назвал встречу с премьер-министром Вьетнама продуктивной Официальный визит премьер-министра Армении Никола Пашиняна во Вьетнам стартовал сегодня, 5 июля.
07/05/2019   16:29  |  Криминальная хроника “Вора в законе” Мераба Калашова экстрадировали из Армении во Францию Правоохранительные органы Армении экстрадировали ранее судимого, не имеющего гражданства “вора в законе” Мераба Калашова во Францию.
07/05/2019   15:33  |  Лента новостей Серж Саргсян: каждый считает себя всезнайкой и пытается трактовать Конституцию(Видео) Третий президент Армении Серж Саргсян в ходе посещения усыпальницы армянских царей в селе Ахцк Арагацотнской области ответил на вопросы журналистов.
07/05/2019   15:06  |  Лента новостей В Кремле рассказали подробности телефонного разговора Пашиняна и Путина Премьер-министр Армении Никол Пашинян и президент РФ Владимир Путин в годе телефонного разговора обсудили взаимодействие в рамках ЕАЭС и ОДКБ.