Բռնությամբ հարցեր լուծելու որևէ փորձ պետք է արժանանա կոշտ իրավական հակազդեցության. Նիկոլ Փաշինյան 03/04/2019   11:34  |  Մեկնաբանություն
Հայաստանում բռնությամբ հարցեր լուծելու որևէ փորձ պետք է արժանանա կոշտ իրավական հակազդեցության:   Այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրառում է կատարել ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը:
«Բոլոր նրանք ովքեր նոր Հայաստանում գործում են բռնության, ստի, կեղծիքի տարածման տրամաբանությամբ՝ գործում են ընդդեմ Հայաստանի, ընդդեմ ժողովրդավարության, ընդդեմ ժողովրդի»,- գրել է Փաշինյանը:
13:54 02/03/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՎարչապետն աշխատանքային այցով կմեկնի Բելգիայի Թագավորություն
20:50 27/02/2019  |  ՔաղաքականՆիկոլ Փաշինյանը հյուրընկալվել է Իսլամական հեղափոխության գերագույն առաջնորդ Այաթոլլա Սեյեդ Ալի Խամենեիին
19:42 27/02/2019  |  ՔաղաքականՆիկոլ Փաշինյանը հանդիպում է ունեցել Իրանի Մեջլիսի նախագահ Ալի Լարիջանիի հետ
15:29 27/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանը և Հասան Ռոհանին ԶԼՄ ներկայացուցիչների համար հանդես են եկել հայտարարություններով. ստորագրվել են փաստաթղթեր
15:16 27/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԹեհրանում կայացել են հայ-իրանական բարձր մակարդակի բանակցություններ. Նիկոլ Փաշինյանը և Հասան Ռոհանին քննարկել են բազմաթիվ հարցեր

Пашинян: любая попытка решать вопросы в Армении путем насилия должна удостаиваться жесткого юридического противодействия 03/04/2019   11:42  |  Комментарий
Любая попытка решать вопросы в Армении путем насилия должна удостаиваться жесткого юридического противодействия. Об этом написал на своей странице в соцсети Facebook премьер-министр Армении Никол Пашинян.
"Все те, кто поступают в новой Армении по логике насилия, лжи и распространения инсинуаций, действуют против Армении, против демократии, против народа", - написал Пашинян.
При этом глава правительства не уточнил, по какому поводу он выступил с подобным заявлением.
Пользователи, оставившие комментарии под записью Никола Пашиняна, сочли, что речь идет об инциденте с общественным  деятелем Нареком Маляном, который ранее сообщил, что подвергся ночью нападению со стороны членов студенческой инициативы "Рестарт" у порога своего дома.