Վերջին 6 օրերին ՃՈ պահպանվող հատուկ տարածքներ են տեղափոխվել 233 մեքենա 01/07/2019   12:27  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հունվարի 6-ին ճանապարհային ոստիկանության հատուկ պահպանվող տարածքներ են տեղափոխվել 24 տրանսպորտային միջոց, որոնցից 18-ի վարորդները ոչ սթափ վիճակում վարելու համար: Այս մասին տեղեկանում ենք Ոստիկանության պաշտոնական կայքից:
Իսկ Հունվարի 1-ի ժամը 00.01-ից մինչև հունվարի 6-ը ներառյալ, ճանապարհային ոստիկանները հատուկ պահպանվող տարածքներ են տեղափոխել 233 տրանսպորտային միջոց, որոնցից 206-ը ոչ սթափ վիճակում վարելու համար:
ՃՈ-ն վարորդներին հորդորում է՝ խստագույնս պահպանել երթևեկության կանոնները, չվտանգել իրենց և երթևեկության մյուս մասնակիցների կյանքն ու առողջությունը:
14:42 04/01/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՃՈ հատուկ պահպանվող տարածք է տեղափոխվել 139 տրանսպորտային միջոց
00:50 01/01/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԱնցնող տարին ոչ թե մեր հաղթանակների գագաթն էր, այլ ընդամենը ստորոտը.Փաշինյան
00:29 01/01/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանի զարգացումը և հզորությունը ազգային մեր իղձերի իրագործման առանցքն է. Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Բ Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի ուղերձը Ամանորի առիթով
21:22 31/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանը իրոք կարո՛ղ է դառնալ երկրագնդի ամենապայծառ կետերից մեկը. ՀՀ նախագահի շնորհավորական ուղերձը
10:26 31/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԱրմեն Սարգսյանն այցելել է Վազգեն Սարգսյանի ընտանիքին
10:16 31/12/2018  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿԵրևանի մետրոպոլիտենը կաշխատի արտակարգ ռեժիմով
15:27 29/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՄաղթում եմ, որ 2019 թվականը կրկին հայկական տարի լինի. Արմեն Սարգսյան
14:44 29/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԻնչպես 2018-ը, այնպես էլ 2019-ը լինելու է հաղթանակների տարի, բայց դրանք պետք է լինեն շատ ավելի մեծ և ռազմավարական. Նիկոլ Փաշինյան
14:08 29/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՊիտի լինենք զգոն և համախմբված. ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետի ամանորյա շնորհավորական ուղերձը
13:50 29/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՏարվա բանակային առաջնահերթություններից է եղել զինված ուժերի կառավարման համակարգի համապատասխանեցումը ժամանակակից ռազմական պահանջներին. ՊԲ հրամանատար

Более 230 автомобилей эвакуировали на штрафплощадки в Армении с начала года 01/07/2019   12:40  |  Лента новостей
На специальные охраняемые площадки Дорожной полиции Армении 6 января доставлено 24 транспортных средств. Об этом сообщается на сайте Полиции РА.
Согласно информации, водители 18 автомобилей находились за рулем в нетрезвом состоянии.
Отмечается, что только в период с 00.01 1 января до 6 января на специально охраняемые площадки были доставлены 233 транспортных средства. Водители 206 из них вели  машину в нетрезвом состоянии.
Дорожная полиция Армении призывает водителей строжайшим образом соблюдать правила дорожного движения.
“Не подвергайте угрозе вашу жизнь и здоровье, а также других участников движения",- призвали в ведомстве.
15:32 04/01/2019  |  Лента новостейБолее 130 автомобилей попали на штрафплощадку в Армении с начала года
11:25 03/01/2019  |  Из жизниГлавная елка Армении вошла в тройку самых высоких в СНГ
00:14 01/01/2019  |  Лента новостейПоздравительное послание и. о. премьер-министра Армении Никола Пашиняна по случаю Нового года и Рождества
22:05 31/12/2018  |  Лента новостейПрезидент Арцаха: вместе решим общенациональные задачи и будем праздновать новые победы
21:35 31/12/2018  |  Лента новостейПрезидент Армен Саркисян: Армения может стать одной из самых светлых точек планеты
09:18 31/12/2018  |  Лента новостейРедакция “ФактИнфо” поздравляет всех с Новым годом и Рождеством
09:13 31/12/2018  |  Лента новостейМэр Еревана направил поздравительное послание по случаю праздников Нового года и Рождества
00:16 31/12/2018  |  Лента новостейВладимир Путин поздравил Сержа Саргсяна с наступающими праздниками