ԼՂՀ նախագահն ու ՊԲ հրամանատարը դիրքերից վերադառնալիս զբաղեցնում են սայլակի մեջ գտնվող երեխային. Լուսանկար 11/13/2018   11:44  |  Անցուդարձ
Մարտակերտից էինք վերադառնում. Նոր Մարաղա գյուղում նախագահը կանգնեցրեց մեքենան, իջանք առևտուր անելու, ֆեյսբուքյան էջում գրել է Արցախի Հանրապետության նախագահի խորհրդական Տիգրան Աբրահամյանը՝ հրապարակելով նախագահի և պաշտպանության բանակի հրամանատարի լուսանկարը։
«Դե մինչ առևտրականներից մեկը հերթով կշռում էր մեր ընտրած մրգերը, մենք էլ սայլակի մեջ գտնվող երեխային էինք զբաղեցնում»,-գրել է Աբրահամյանը։
Լուսանկարը՝ Տիգրան Աբրահամյանի ֆեյսբուքյան էջից։
11:41 14/10/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԲակո Սահակյանը բարձր է գնահատել Յարոմիր Շտետինայի ներդրումը Արցախի ու Եվրոպայի փոխգործակցության զարգացման գործում
16:12 12/10/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԲակո Սահակյանը կենտրոնական ենթակայության զորամասերից մեկում ծանոթացել է ծառայության ընթացքին

Советник президента Арцаха опубликовал трогательное фото с поездки 11/13/2018   12:06  |  Лента новостей
Советник президента Республики Арцах Тигран Абрамян опубликовал на своей странице в соцсети Facebook трогательное фото с поездки с главой НКР Бако Саакяном и командующим Армией обороны Левоном Мнацаканяном.
"Мы возвращались из Мартакера. Президент остановил машину у села Нор Марага. Мы вышли отовариться. Пока один из торговцев по очереди взвешивал выбранные нами фрукты, мы в свою очередь пытались занять ребенка, лежавшего в коляске", - рассказал Тигран Абраамян, сопроводив свою записью снимком.
18:28 23/10/2017  |  Лента новостейБако Саакян принял участие в церемонии пожертвования арцахским церквям сотканных в армянском стиле ковров
11:39 14/10/2017  |  Лента новостейПрезидент Арцаха принял участие в мероприятии по случаю 25-летия основания 8-ой отдельной мотострелковой бригады
15:45 29/09/2017  |  Лента новостейПрезидент Арцаха принял участие в праздничном мероприятии по случаю 25-летия формирования полка особого назначения «Арцив-маапартнер»
13:19 23/09/2017  |  Лента новостейПрезидент Арцаха принял участие в мероприятии, посвященном Дню города Степанакерта