Ավետիսյանների անունների՝ ընտրացուցակներում առկայության վերաբերյալ տեղեկությունը ստուգվում է 12/08/2015   11:23  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
Հրապարակ օրաթերթի՝ «Գյումրիում՝ Ավետիսյանների ընտանիքի չափահաս անդամների անունները ընտրացուցակներում լինելու և դրանց դիմաց ստորագրությունների առկայության վերաբերյալ...» հրապարակումը, Շիրակի մարզի դատախազի կողմից ուղարկվել է  քննչական կոմիտեի մարզային ստորաբաժանում՝  նյութեր նախապատրաստելու համար:
09:26 08/12/2015  |  ՄամուլՏիգրան Մուկուչյանը թվանկարչությամբ չի զբաղվել, որովհետև հանրաքվեի արդյունքը «եղել է այնպես, որ նա անելիք չի ունեցել». Վահրամ Բաղդասարյան. «Չորրորդ Իշխանություն
09:14 08/12/2015  |  Մամուլ5000 դրամ՝ «այո» քվեարկելուց և քվեաթերթիկի լուսանկարը ցույց տալուց հետո. «Չորրորդ Իշխանություն»
20:47 07/12/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ գլխավոր դատախազությունում ուսումնասիրվել է ընտրախախտումների վերաբերյալ 381 հաղորդում
18:48 07/12/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՀԱԿ-ը տասնյակ տեղամասերում վերահաշվարկի դիմում է ներկայացրել
17:51 07/12/2015  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱՈստիկանությունում ստացվել և ուսումնասիրվել է 268 ահազանգ
17:25 07/12/2015  |  ԼՐԱՀՈՍՕԵԿ-ը համակարգային իշխանափոխության իրականացման մեխանիզմը համարում է 2017թ. համապետական ընտրությունները
17:02 07/12/2015  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱՄԻՊ-ը 67 ահազանգ է ստացել՝ ընտրախախտումների վերաբերյալ
16:47 07/12/2015  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱԵԽԽՎ դիտորդները Հայաստանի իշխանություններին կոչ են անում անդրադառնալ մի շարք խնդիրների
14:59 07/12/2015  |  Սահմանադրական բարեփոխումներԿԸՀ նախագահը ներկայացված երկու դիմումներն ուղարկել է Գլխավոր դատախազին

Информация о наличии имен членов убитой в Гюмри семьи Аветисянов в списках участников референдума проверяется 12/08/2015   11:59  |  Актуальная тема
Информация о наличии имен некоторых членов убитой в Гюмри семьи Аветисянов в списках участников референдума по реформе Конституции проверяется. Об этом сообщает пресс-служба Генеральной прокуратуры Армении.
“Прокурор Ширакской области отправил публикацию в газете “Грапарак” о наличии имен совершеннолетних членов семьи Аветисянов в Гюмри в избирательных списках и проставленных перед ними подписей в областное подразделение Следственного комитета Армении для подготовки материалов”, - говорится в сообщении.