Հետախուզվում էր գողության մեղադրանքով 03/18/2013   13:14  |  ԼՐԱՀՈՍ
Մարտի 16-ին, ժամը 23.00-ին, ոստիկանության ծառայողները Սայաթ-Նովա փողոցի և Մաշտոցի պողոտայի խաչմերուկից բերման են ենթարկել 1989 թ. ծնված Անդրանիկ Ա.-ին: Ոստիկանությունից հայտնում են, որ նա փետրվարի 27-ից ոստիկանության Մալաթիայի բաժնի կողմից հետախուզվում էր գողության մեղադրանքով:
ՌԴ Կրասնոդարի երկրամասի իրավապահների կողմից հետախուզվում էր կեղծ թղթադրամներ պատրաստելու մեղադրանքով
Ոստիկանության Բագրատաշենի բաժանմունքի ծառայողների ձեռնարկած օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների շնորհիվ` մարտի 17-ին, ժամը 23.00-ին, Բագրատաշենի սահմանային անցակետից բերման է ենթարկվել ՌԴ քաղաքացի, 1987 թ. ծնված Կարեն Խ.-ն, որը փետրվարի 1-ից Կրասնոդարի երկրամասի իրավապահների կողմից հետախուզվում էր կեղծ թղթադրամներ պատրաստելու մեղադրանքով:

Полиция Армения задержала двух преступников, находящихся в розыске 03/18/2013   14:14  |  Лента новостей
Разыскиваемого обнаружили на перекрестке улицы Саят-Новы и проспекта Маштоца
16-го марта, в 23:00, сотрудники Полиции на перекрестке улицы Саят-Новы и проспекта Маштоца задержали Андраника А., 1989 года рождения, который с 27-го февраля разыскивался Малатийским отделом полиции по обвинению в воровстве.
Разыскивался правоохранителями Краснодарского края РФ по обвинению в изготовлении фальшивых купюр. Благодаря предпринятым сотрудниками Баграташенского отдела полиции оперативно-розыскным мероприятиям, 17-го марта, в 23:00, на пограничном контрольно-пропускном пункте Баграташена был задержан гражданин РФ, Карен Х., 1987 года рождения, который с 1-го февраля разыскивался правоохранителями Краснодарского края по обвинению в изготовлении фальшивых купюр.
Об обнаружении Карена Х. было сообщено инициатору розыска.
15:01 04/03/2013  |  Лента новостейВ Армении за последние два дня задержаны трое разыскиваемых преступников