Դավիթ Ղուլունցի հետ երեկվանից մինչև այսօր լուսաբաց գտնվել ենք դիրքերում. ՔՊ-ական պատգամավոր 04/12/2023   11:38  |  Մեկնաբանություն
Տեղ խոշորացված համայնքի ղեկավար Դավիթ Ղուլունցի հետ երեկվանից մինչև այսօր լուսաբաց գտնվել ենք դիրքերում: Մեր տղաները ուժեղ են, հզոր, անկոտրում: Այս մասին իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է ՔՊ խմբակցության պատգամավոր Դավիթ Դանիելյանը։
«Մեր պաշտպանները կատաղի ոգով երեկ հետ են մղել թշնամու ագրեսիան, պաշտպանել գյուղը և մեզ բոլորիս: Գիշերվա ընթացքում և այս պահին որևէ էական խախտում չի եղել:
Երեկ երեկոյան շփվել եմ նաև բնակիչների հետ, երիտասարդների հետ: Սահմանը ու Երևանը երկու տարբեր Հայաստան են: Այդ «Հայաստանները» իրար շատ ասելիք ունեն` միասնական պայքարով պիտի պահենք մեր Հայրենիքը:
Չթողեք վախը և խուճապը ձեզ հաղթի: Մենք ուժեղ ենք»,-նշել է պատգամավորը։
21:27 11/04/2023  |  ԼՐԱՀՈՍ«Չի բացառվում, որ Տեղը հանձնեն». Աշոտ Սևյան
18:42 11/04/2023  |  ՔաղաքականՏեղ գյուղի մոտ ռազմական սադրանքի պատճառով ԱԺ այսօրվա արտահերթ նիստը հետաձգվեց, ելույթները հանվեցին
18:56 21/03/2023  |  ՔաղաքականԱդրբեջանը պատրաստվում է սադրանքի. կանխավ հայտարարություն են տարածել
14:08 03/03/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԿամրջի տակով ադրբեջանցիներն են գնում-գալիս, վրայով՝ մենք. Ղուլունց
18:21 30/08/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՀայաստանի և Ադրբեջանի միջև սահմանազատման հարցով հանդիպմանը կողմերը քննարկել են կազմակերպչական և ընթացակարգային հարցեր

Вчера наши защитники яростно отразили агрессию врага, защитили село и всех нас – депутат НС Армении 04/12/2023   11:46  |  Комментарий
Депутат парламента Армении от правящей фракции «Гражданский договор» Давид Даниелян сообщил, что находился на позициях с главой укрупненной общины Тех Давидом Гулунцем со вчерашнего дня до рассвета.
"Наши парни сильные, мощные, несгибаемые. Вчера наши защитники яростно отразили агрессию врага, защитили село и всех нас. Существенных нарушений за ночь и на данный момент не было", - написал Даниелян на своей странице в Facebook.
Он также сообщил, что вчера вечером общался с жителями и молодежью.
"Граница и Ереван – это две разные Армении. Этим "Армениям" есть что сказать друг другу: мы должны сплоченной борьбой отстоять нашу Родину. Не позволяйте страху и панике взять над вами верх. Мы сильны", - написал депутат.
23:37 11/04/2023  |  Лента новостейОсуществленная провокация является очередным посягательством Азербайджана против территориальной целостности Армении - МИД
23:18 11/04/2023  |  Лента новостейМинобороны Армении обнародовало имена военнослужащих, погибших в результате азербайджанской провокации
20:49 11/04/2023  |  Лента новостейЧетверо военнослужащих ВС Армении погибли и 6 ранены в результате азербайджанской провокации – Минобороны РА
20:02 11/04/2023  |  Лента новостейСитуация на передовой продолжает оставаться относительно стабильной – МО Армении