Ամփոփվեցին Ամերիաբանկի խաղարկությունների արդյունքները. MyAmeria-ի անակնկալները շարունակվելու են 04/04/2023   11:43  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ամերիաբանկն ուղիղ եթերի ընթացքում ամփոփեց միանգամից 3 խաղարկություն. 15 հաջողակ ստացավ Doing Digital ֆորումի տոմսեր, իսկ Digitec-ի ընթացքում A Space տաղավարի այցելուներից 2-ը` IPhone 14 Pro Max և Apple Watch 8:
MyAmeria-ի այն օգտատերերը, որոնք մինչև մարտի 25-ը հավելվածում ստեղծել էին «Doing Digital» թեմայով հաղորդագրություն, պատահականության սկզբունքով դարձան գովազդային վիճակախաղի հաղթող` ստանալով ապրիլի 5-ին Հայաստանում կայանալիք Doing Digital Ֆորումին մասնակցելու հնարավորություն: Ամերիաբանկը Ֆորումի համակազամակերպիչն է, հիմնադիր-կազմակերպիչը` SPRING PR-ը:
Հաջորդ երկու խաղարկությունների հաղթողները Digitec-ի ընթացքում այցելել էինք A Space տաղավար:
«MyAmeria-ից Digitec» խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ էր էքսպոյի ընթացքում գրանցվել տաղավարում և մինչև մարտի 25-ը կատարել մեկ գործարք MyAmeria հավելվածի միջոցով: Իսկ «Ես A Space-ում» խաղարկության համար պետք էր լուսանկարվել տաղավարում և այն հրապարակել Instagram-ում` պահպանելով մրցույթի կանոնները»,- ասում է Ամերիաբանկի Պրոդուկտային մարքեթինգի բաժնի ղեկավար Արմինե Մարգարովան:
Ամերիաբանկի անակնկալները սկսվել էին դեռ նախորդ տարի: Մասնավորապես, MyAmeria-ի 19 օգտատեր մասնակցեց Կատարում անցկացված ՖԻՖԱ-ի Աշխարհի գավաթի խաղերին: Եվս մեկ հաջողակ հաճախորդ դարձավ Volkswagen ID.4 էլեկտրամոբիլի խաղարկության հաղթող:
«Առաջիկայում MyAmeria հավելվածի օգտատերերին սպասվում են էլ ավելի հետաքրքիր անակնկալներ: Պարզապես պետք է լինել ավելի digital, այսինքն` առօրյա գործարքները կատարել MyAmeria-ի միջոցով»,- եզրափակում է Արմինե Մարգարովան:
Բանկը վերահսկվում է ՀՀ կենտրոնական բանկի կողմից:
12:48 10/02/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱռաջինը Հայաստանում. MyAmeria-ում գործարկվել է Visa Card Subscription-ը
18:46 08/02/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկն ամփոփեց Visa-ի հետ համատեղ արշավը. Հայտնի է Volkswagen ID.4 էլեկտրամոբիլի հաղթողը
15:53 07/02/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկն ավելի քան 14 մլրդ դրամի բիզնես վարկ է տրամադրել վերականգնվող էներգետիկայի ոլորտում
16:27 27/01/2023  |  ԼՐԱՀՈՍԱմերիաբանկը հիփոթեքային շուկայի բացարձակ առաջատարն է 5-րդ տարին անընդմեջ
18:47 28/12/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱրտարժույթ փոխարկող լավագույն բանկը Հայաստանում. «Եռակի լավագույն» Ամերիաբանկի նոր մրցանակը

Подведены итоги розыгрышей Америабанка: сюрпризы MyAmeria будут продолжаться (ВИДЕО) 04/04/2023   12:22  |  Экономика
Америабанк в прямом эфире подвел итоги сразу 3 розыгрышей. 15 счастливчиков получили билеты на форум Doing Digital, а 2 посетителя стенда A Space Digitec получили IPhone 14 Pro Max и Apple Watch 8. Об этом сообщает пресс-служба банка.
Пользователи MyAmeria, создавшие сообщение «Doing Digital» в приложении до 25 марта, были случайным образом выбраны для участия в рекламной лотерее и получили шанс принять участие в форуме Doing Digital в Армении 5 апреля. Соорганизатор форума – Америабанк, учредитель-организатор – SPRING PR.
Победители следующих двух розыгрышей посетили стенд A Space на выставке Digitec.
«Для участия в розыгрыше «MyAmeria to Digitec» необходимо было зарегистрироваться на стенде во время выставки и совершить одну транзакцию через приложение MyAmeria до 25 марта. А для розыгрыша «Я в космосе» нужно было сфотографироваться в будке и опубликовать снимок в Instagram, соблюдая правила конкурса», — рассказывает начальник отдела продакт-маркетинга Америабанка Армине Маргарова.
Сюрпризы Америабанка начались еще в прошлом году. В частности, 19 пользователей MyAmeria посетили чемпионат мира по футболу в Катаре. Еще один счастливчик выиграл электромобиль Volkswagen ID.4.
«В ближайшее время пользователей приложения MyAmeria ждут еще более интересные сюрпризы. Просто необходимо быть более цифровым, то есть совершать повседневные транзакции через MyAmeria», — заключает Армине Маргарова.
17:44 21/03/2023  |  ЭкономикаАмериабанк назван лучшим инвестиционным банком Армении в 2023г. журналом Global Finance