Ֆրանկֆուրտ Երևան չվերթի ժամանակ օդանավում հայտնաբերվել է դրամապանակ, որում եղել է 12.010 եվրո գումար 06/02/2022   17:18  |  ԼՐԱՀՈՍ
Մայիսի 31-ին Ֆրանկֆուրտ Երևան չվերթի ժամանակ օդանավի անձնակազմն օդանավում հայտնաբերել է դրամապանակ, որում եղել է 12.010 եվրո գումար, բանկային քարտեր և վարորդական վկայական: Այս մասին հայտնում են «Արմենիա» միջազգային օդանավակայաններ» ՓԲԸ-ից։
Դրամապանակը փոխանցվել է Ավիացիոն անվտանգության ծառայության աշխատակիցն, վերջինս էլ իր հերթին այն ամբողջ պարունակությամբ ու համաձայն ընթացակարգի վերադարձրել է ուղևորին:
Մեր ուղևորներին հորդորում ենք առավել զգոն և ուշադիր լինել անձնական իրերի նկատմամբ:
17:44 21/04/2022  |  Արտակարգ պատահարներԱրտակարգ իրավիճակ «Զվարթնոց» օդանավակայանում.ռումբի մասին ահազանգ է ստացվել
21:51 15/04/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՔաղաքացին Փարիզ չէր մեկնել, քանի որ կորել էր նրա կատուն․ «Զվարթնոցի» աշխատակիցները գտել են կենդանուն
12:57 08/02/2022  |  Արտակարգ պատահարներԶվարթնոց օդանավակայանում՝ օդանավում հանկարծամահ է եղել ՌԴ 94-ամյա քաղաքացի․ shamshyan.com
11:40 19/12/2021  |  Արտակարգ պատահարներԱհազանգ՝ «Զվարթնոց» օդանավակայանում պայթուցիկ սարքի վերաբերյալ
13:51 19/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱնկարայից Երևան է ժամանել աէրոտաքսի, ուղևոր տեղափոխել Իրաք
11:54 14/11/2021  |  Քրեական խրոնիկոն«Զվարթնոց» օդանավակայանի ոստիկանները խարդախության մեղադրանքով հետախուզվողի են հայտնաբերել
18:31 02/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱրգենտինական տանգոն՝ Զվարթնոց օդանավակայանում (տեսանյութ)
22:58 02/09/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԵրևան-Թբիլիսի չվերթի ուշացման պատճառով ուղևորները մնացել են օդանավակայանում
14:30 30/07/2021  |  Քրեական խրոնիկոն«Զվարթնոց» օդանավակայանում հայտնաբերվել է գումարով և ոսկյա իրերով պայուսակ
14:50 14/07/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀայրենադարձության թեզն ի չիք է դարձել. Հայաստանը գրավիչ չէ ոչ սփյուռքահայերի, ոչ ՀՀ քաղաքացիների համար. նվազել է ՀՀ քաղաքացիություն ստացողների, շատացել քաղաքացիությունից հրաժարվողների թիվը

Бумажник с крупной суммой обнаружен в самолете, следовавшем из Франкфурта в Ереван 06/02/2022   17:39  |  Лента новостей
Экипаж обнаружил в самолете, следовавшем рейсом Франкфурт-Ереван, кошелек, в котором была сумма в размере 12 010 евро, банковские карты и водительское удостоверение. Об этом сообщает пресс-служба ереванского международного аэропорта «Звартноц».
Бумажник был передан сотруднику Службы авиационной безопасности, который в свою очередь в соответствии с процедурой передал кошелек со всем содержимым пассажиру.
"Призываем пассажиров быть предельно бдительными и внимательными к личным вещам", - говорится в сообщении.
18:11 14/02/2020  |  Из жизниБортпроводник предупредил об опасности туалетов на борту самолета
17:27 12/02/2020  |  Лента новостейСтюардесса предупредила об опасности употребления кофе и чая на борту самолета
09:32 10/02/2020  |  Международные новостиШторм помог самолету за рекордное время перелететь через Атлантику
14:40 15/11/2019Самолет австралийской авиакомпании совершил самый долгий перелет в истории пассажирской авиации
09:31 05/09/2019  |  Международные новостиПассажир самолета заменил не вышедшего на работу пилота
10:00 21/02/2019  |  Международные новостиЛетевший из Лос-Анджелеса в Лондон пассажирский самолет случайно превысил скорость звука - СМИ
09:54 26/03/201817 часов в небе: пассажирский самолет впервые совершил беспосадочный перелет из Австралии в Британию
15:44 24/10/2016  |  Международные новостиИндийский лайнер совершил самый протяженный перелет в истории