ՀՀ ԶՈւ ստորաբաժանումների կողմից գնդակոծման մասին Ադրբեջանի ՊՆ-ի տարածած հաղորդագրությունը սուտ է․ ՀՀ ՊՆ 05/30/2022   23:51  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության տարածած հաղորդագրությունը, թե իբր մայիսի 30-ին ՀՀ ԶՈւ ստորաբաժանումները տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից գնդակոծել են հայ-ադրբեջանական սահմանի արևելյան ուղղությամբ տեղակայված ադրբեջանական մարտական դիրքերը` ապատեղեկատվություն է:
Իրադրությունը հայ-ադրբեջանական սահմանին հարաբերականորեն կայուն է և գտնվում է ՀՀ ԶՈւ ստորաբաժանումների լիարժեք վերահսկողության տակ:
19:45 30/05/2022  |  Միջազգային լրահոսԹուրքական «Աքինջի» ԱԹՍ-ները վերադառնում են Թուրքիա
16:28 29/05/2022  |  Միջազգային լրահոսՇուրջ 5000 ադրբեջանցի է լքել Ուկրաինան
09:58 29/05/2022  |  Միջազգային լրահոսԲլինկենը հայտարարել է Բաքվի հետ գործընկերության կարեւորության մասին՝ Եվրոպայի էներգաանվտանգության ամրապնդման նպատակով
23:23 26/05/2022  |  Միջազգային լրահոսԲաքուն եւ ԵՄ-ն ինտենսիվ բանակցություններ են վարում նոր համաձայնագրի շուրջ
19:19 26/05/2022  |  Միջազգային լրահոսԱդրբեջանի կողմից Արցախի օկուպացված տարածքում կրկին ադրբեջանցի սահմանապահ է ինքնասպան եղել

Очередная дезинформация: Минобороны Армении опровергает сообщения Баку об обстреле 05/31/2022   09:31  |  Лента новостей
Министерство обороны Армении опровергает очередную дезинформацию оборонного ведомства Азербайджана.
"Распространенное министерством обороны Азербайджана сообщение о том, что 30 мая подразделения ВС РА обстреляли из огнестрельного оружия разного калибра азербайджанские боевые позиции, расположенные на восточном направлении  армяно-азербайджанской границы, является дезинформацией", - говорится в заявлении ведомства.
В Минобороны РА отметили, что ситуация на армяно-азербайджанской границе относительно стабильная и находится под полным контролем ВС Армении.
13:56 03/05/2022  |  Лента новостейОчередная деза: в Минобороны Армении опровергли сообщения Баку об обстреле
12:00 02/05/2022  |  Лента новостейОчередная дезинформация: Минобороны Армении опровергло сообщения Баку об обстреле
15:00 22/04/2022  |  Лента новостейМирзоян обсудил со спецпредставителем ЕС вопрос возвращения армянских военнопленных