Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը հերթական ապատեղեկատվությունն է տարածել․ ՊՆ 02/23/2022   09:52  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը հերթական ապատեղեկատվությունն է տարածել, պնդելով, թե փետրվարի 23-ին ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումները կրակ են բացել հայ-ադրբեջանական սահմանի արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական մարտական դիրքերի ուղղությամբ։
11:59 15/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱդրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը կրկին ապատեղեկատվություն է տարածել. ՀՀ ՊՆ
14:46 14/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՊՆ-ն պահեստազորայինների վարժական հավաքներ անցկացնելու մասին երկրորդ նախագիծն է դրել շրջանառության մեջ
14:35 11/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱդրբեջանի ՊՆ-ն հերթական ապատեղեկատվությունն է տարածել, հայ-ադրբեջանական սահմանին իրադրությունը հարաբերականորեն կայուն է. ՊՆ

Очередная дезинформация: Минобороны Армении опровергло сообщения Баку об обстреле 02/23/2022   09:58  |  Лента новостей
В Минобороны Армении опровергли очередную дезинформацию азербайджанской стороны об обстреле.
“Министерство обороны Азербайджана распространило очередную дезинформацию, утверждая, что 23 февраля подразделения ВС РА открыли огонь по азербайджанским военным позициям, расположенным на восточном участке армяно-азербайджанской границы", - заявило Минобороны Армении.
В оборонном ведомстве Армении отметили, что ситуация на армяно-азербайджанской границе относительно стабильна, она находится под полным контролем ВС РА.