Գոռ Ծառուկյանը նշանակվել է վարչապետի աշխատակազմի «Հանրային կապերի և տեղեկատվության կենտրոն» ՊՈԱԿ-ի տնօրեն 02/02/2022   11:54  |  ԼՐԱՀՈՍ
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանի հրամանով՝ Գոռ Ծառուկյանը նշանակվել է վարչապետի աշխատակազմի «Հանրային կապերի և տեղեկատվության կենտրոն» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության (ՊՈԱԿ) տնօրեն՝ 5 տարի ժամկետով:
Հրամանի համար հիմք են հանդիսացել գործող օրենսդրությունն ու ՊՈԱԿ-ի տնօրենի թափուր պաշտոնը զբաղեցնելու համար մրցույթ անցկացնող հանձնաժողովի որոշումը և եզրակացությունը:
21:36 01/02/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱրայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Կառավարության խոսնակների դպրոց» ծրագրի բացման արարողությունը
21:26 26/01/2022  |  ՔաղաքականԱրայիկ Հարությունյանը լրիվ Նիկոլ Փաշինյանի ճաշակով է. քաղտեխնոլոգ
15:09 26/01/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱրայիկ Հարությունյանը՝ նախագահ, Նաիրի Սարգսյանը՝ աշխատակազմի ղեկավար. ArmLur.am
19:17 13/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱրայիկ Հարությունանը հանդիպել է Հայաստանում Ֆրանսիայի արտակարգ և լիազոր դեսպանին

Гор Царукян назначен директором Центра общественных связей и информации при аппарате премьер-министра Армении 02/02/2022   12:12  |  Лента новостей
Гор Царукян назначен на должность директором ГНКО “Центр общественных связей и информации” при аппарате премьер-министра Армении сроком на 5 лет. Соответствующий приказ подписал руководитель аппарата премьер-министра Армении Араик Арутюнян.
Основанием для приказа стало действующее законодательством и решение и заключение комиссии по проведению конкурса на замещение вакантной должности.