Արդեն ունենք որոշակի պատկեր՝ խնդրի բացահայտման հետ կապված. Տաշիր Պիցցա 11/09/2021   17:13  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Տաշիր Պիցցայի» սննդի ցանցը հայտարարություն է տարածել, որտեղ նշվում է, որ արդեն որոշակի պատկեր ունեն` խնդրի բացահայտման հետ կապված։
«Ցանկանում ենք Ձեզ տեղեկացնել, որ մեր և համապատասխան գերատեսչական մարմինների համատեղ օպերատիվ աշխատանքների արդյունքում արդեն ունենք որոշակի պատկեր՝ խնդրի բացահայտման հետ կապված։
ՀՀ Առողջապահության նախարարության և Սննդի անվտանգության տեսչական մարմնի պաշտոնական հայտարարությունից հետո Ձեզ հնարավորինս շուտ կտեղակացնենք մեր մասնաճյուղերի վերաբացման մասին։ Մեզ համար առաջնահերթություն է մեր հաճախորդների առողջությունը։
Շնորհակալ ենք աջակցության և համբերատարության համար։
«Տաշիր Պիցցա» հասարակական սննդի ցանցը ՀՀ–ում գործում է 2004 թվականից և մինչ օրս սպասարկել է ավելի քան 80.000.000 քաղաքացու, ունի գրեթե 1000 աշխատակից, 29 մասնաճյուղ՝ Երևանում, ԼՂՀ–ում և ՀՀ 5 մարզերում , համագործակցում է շուրջ 500 մատակարար ընկերությունների հետ՝ ներմուծող և արտադրող, օրական սպասարկում է 30.000-32.000 հաճախորդի»։
18:45 05/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱղիքային վարակով հոսպիտալացված է 30 հիվանդ. Բոլորի վիճակը գնահատվում է միջին ծանրության. Բոլորը սնվել են Տաշիր պիցցայում
17:12 05/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍ«Տաշիր պիցցայի» առկա ողջ սննդամթերքից և հումքից կատարվել է նմուշառում. Փորձաքննության արդյունքները կհրապարակվեն
10:20 05/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱղիքային ինֆեկցիայով հիվանդանոց է տեղափոխվել 15 քաղաքացի, այդ թվում՝ 2 երեխա
18:58 31/10/2021  |  Միջազգային լրահոսԶանգվածային թունավորումից հետո ռուսաստանցիներին սկսել են տեղափոխել եգիպտական հյուրանոցից

В "Ташир Пицца" заявили о прояснении картины с массовым отравлением 11/09/2021   17:49  |  Лента новостей
В сети общественного питания "Ташир Пицца" заявили о том, что картина с массовым отравлением некоторым образом уже проясняется.
“В результате оперативных действий, проведенных нами совместно с соответствующими ведомствами, уже сложилась определенная картина в связи с выявлением проблемы. После официальных заявлений Министерства здравоохранения и Инспекционного органа безопасности продуктов питания мы по возможности оперативно сообщим вам о возобновлении работы наших филиалов. Здоровье наших клиентов - приоритет для нас. Благодарим за поддержку и терпение”, - говорится в заявлении на странице сети пиццерий в Facebook.
Сеть общественного питания «Ташир Пицца» действует в Армении с 2004 года и имеет 29 филиалов,  насчитывает почти 1000 сотрудников. Сеть сотрудничает с 500 компаниями-поставщиками – экспортерами и импортерами. В день обслуживает 30.000-32.000 клиентов.