Իշխան Զաքարյանը արժանապատվության և Գռզոյի միջև ընտրություն պետք է անի.Արմեն Աշոտյան (տեսանյութ) 11/05/2021   17:31  |  ԼՐԱՀՈՍ
Իշխան Զաքարյանը արժանապատվության և Գռզոյի միջև ընտրություն պետք է անի: Այս մասին ասուլիսի ժամանակ հայտարարել է ՀՀԿ փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանը՝ անդրադառնալով մամուլի հրապարակումներին, որ Վերահսկիչ պալատի նախկին նախագահ Իշխան Զաքարյանը պատրաստվում է լքել «Պատիվ ունեմ» խմբակցությունը:
Արմեն Աշոտյանը նշեց, որ տեղյակ է խմբակցությունում տիրող իրավիճակից, սակայն վերջնական գնահատական կտա միայն այն ժամանակ, որբ Իշխան Զաքարյանը որոշում կայացնի.
«Ես իմ գնահատականը կտամ այն ժամանակ, երբ Իշխան Զաքարյանը արժանապատվության և Գռզոյի միջև ընտրություն անի»,-ասաց Աշոտյանը:
Անդրադառնալով գործարար Ռուբեն Վարդանյանի՝ քաղաքական հայտ ներկայացնելուն՝Արմեն Աշոտյանն ասաց.
«Այն մարդիկ, ում վրա Ռուբեն Վարդանյանը ստավկա է դրել, այդ մարդիկ խամաճիկ են և հաճախորդներ, կա՞ ինչ-որ մեկը, ով քաշում է Ռուբեն Վարդանյանի թելերը, դա հարց է»:
16:32 05/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՓաշինյանը սուտ է ասում. Սյունիքում պատերազմ չէր կարող սկսվել. Արմեն Աշոտյան
14:04 05/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԻշխան Զաքարյանի նկատմամբ քրեական գործ է հարուցվել. Իշխանությունները բռնաճնշումներով պարտադրում են «ճամբարափոխ» լինել
13:07 05/11/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՈչ հերքում եմ, ոչ՝ հաստատում. Իշխան Զաքարյանը՝ խմբակցությունից դուրս գալու լուրերի մասին
10:08 05/11/2021  |  ՄամուլԻշխան Զաքարյանը դուրս կգա «Պատիվ ունեմ» խմբակցությունից, իսկ մանդատը վայր չի դնի. «Հրապարակ»
13:33 25/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄիշտ կարծում էի, որ դեռ կհասցնեմ ամբողջությամբ շնորհակալ լինել իրեն իր սիրո, դաստիարակության ու ինձ կյանք տալու համար, ավաղ. Աշոտյան
12:32 21/10/2021  |  ՄեկնաբանությունԱրմեն Աշոտյանը հրավիրվել է ոստիկանություն
23:29 20/10/2021  |  ՄեկնաբանությունԵրկրի հազար ու մի անվտանգային խնդիրները թողած, ազգային դավաճանությանը աջակցող գործիքի վերածված ծառայությունը զբաղվում է իմ ստատուսներով․ Աշոտյան
15:04 20/10/2021  |  ՄեկնաբանությունԹուրքիան առաջատար դեր էր ստանձնել Լեռնային Ղարաբաղում Ադրբեջանի ռազմական ջանքերի հարցում, տրամադրելով ռազմական աջակցություն. Աշոտյան

Ишхан Закарян должен выбрать между достоинством и “Грзо” - Армен Ашотян 11/05/2021   17:52  |  Лента новостей
Заместитель председателя Республиканской партии Армении Армен Ащотян прокомментировал публикации в СМИ о намерении бывшего главы контрольной палаты Армении Ишхана Закаряна покинуть ряды фракции “Честь имею”.
Ашотян отметил, что в курсе царящей во фракции ситуации, однако даст окончательную оценку только тогда, когда Ишхан Закарян примет решение.
“Я дам свою оценку, когда Ишхан Закарян сделает выбор между достоинством и “Грзо””, - сказал Ашотян.
17:58 14/09/2020  |  Криминальная хроникаВ Службе нацбезопасности Армении подтвердили информацию о вызове Ишхана Закаряна в СНБ
16:53 14/09/2020  |  Криминальная хроникаИшхан Закарян, его сын и брат подвергнуты приводу - Hraparak.am
12:48 27/02/2017  |  Лента новостейПрезидент Армении предложил кандидатуру Левона Йоляна на пост главы Контрольной палаты Армении
10:26 10/02/2017  |  ПрессаГазета “Айкакан жаманак” назвала имена возможных кандидатов на пост главы Контрольной палаты Армении
12:58 09/02/2017  |  Лента новостейГлава Контрольной палаты Армении подал в отставку
10:19 11/03/2016  |  Пресса"Айкакан жаманак”: Ваче Габриелян может сменить Ишхана Закаряна на посту главы Контрольной палаты
14:18 06/11/2013  |  Лента новостейПрезидент Армении Серж Саргсян предложил кандидатуру Ишхана Закаряна на должность председателя Контрольной палаты
10:37 05/11/2013  |  Актуальная тема Сегодня истекает срок полномочий председателя Контрольной палаты Армении Ишхана Закаряна