Սյունեցին չի մերժում Փաշինյանին. Սյունիքում նրա վարկանիշը նորմալ է.Արմեն Խաչատրյան 04/22/2021   13:50  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նիկոլ Փաշինյանի վարկանիշը Սյունիքում նորմալ է: Այս մասին ԱԺ-ում ճեպազրույցի ժամանակ հայտարարեց իմքայլական սյունեցի պատգամավոր Արմեն Խաչատրյանը:
Անդրադառնալով Մեղրիի համայնքապետի դեմ հարուցված քրեական գործին՝ Արմեն Խաչատրյանն ասաց.
«Հասարակական կարգը բացառիկ ցինիզմով խախտելու փաստեր են եղել, այդ փաստերով հարուցված է քրեական գործ»:
Պատգամավորը Սյունիքում Փաշինյանի այցի ժամանակ տեղի ունեցածը որակեց խուլիգանություն և վստահեցրեց, որ սյունեցին չի մերժում Նիկոլ Փաշինյանին.
«Սյունեցին չի կարող խուլիգանություն անել, չի կարող կանանց և երեխաների ներկայությամբ սեռական բնույթի հայհոյանք տալ, սյունեցին չի կարող խուլիգան լինել, իսկ խուլիգաններին քննությունը կպարզի »,-ասաց Արմեն Խաչատրյան:
12:10 22/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊատերազմի ժամանակ ծախսվել է 120 մլրդ դրամ, որից 52 միլիարդը «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամից է հատկացվել. Փաշինյան
11:20 22/04/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՏնտեսության վերականգնման հերթական ազդակը. Աշխատատեղերի թիվն ավելացել է. Փաշինյան
10:44 22/04/2021  |  ՄամուլՓաշինյանը կլուծի սյունեցիների սոցիալական խնդիրները հանքատերերի հաշվին. «Ժողովուրդ»
08:59 22/04/2021  |  ՄամուլԹշնամին ամեն օր հոխորտում է, իսկ Հայաստանի իշխանությունները ոչնչի պիտանի չեն. «Փաստ»
08:57 22/04/2021  |  Մամուլ«Վերբովկայի» փորձեր իշխանությունների կողմից. «Փաստ»
08:55 22/04/2021  |  ՄամուլՍպասում է նոր նշանակման. «Հրապարակ»
08:49 22/04/2021  |  ՄամուլՆախընտրական հայհոյանքներ՝ Սյունիքից․ Փաշինյանը նպատակ էր դրել իր առջև․ «Ժողովուրդ»

Жители Сюника не отвергают Пашиняна, рейтинг премьера там нормальный – Армен Хачатрян 04/22/2021   14:49  |  Лента новостей
Рейтинг Никола Пашиняна в Сюнике "нормальный", заявил депутат парламента Армени от правящего блока "Мой шаг", Армен Хачатрян.
Что касается уголовного дела против мэра Мегри, Армен Хачатрян заявил, что были факты нарушения общественного порядка с исключительным цинизмом, по этим фактам возбуждены уголовные дела.
Хачатрян назвал акции протеста против визита премьер-министра в Сюник хулиганством и заверил, что жители Сюника не отвергают Пашиняна.
"Сюникцы не могут хулиганить, не могут озвучивать ругательства сексуального характера в присутствии женщин и детей. А хулиганов выявит следствие", - отметил Хачатрян.