Քաղաքացիական օբյեկտները թիրախավորվում են նաև բալիստիկ հրթիռներով. Արծրուն Հովհաննիսյան 10/02/2020   17:44  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
Քաղաքացիական օբյեկտները թիրախավորվում են նաև բալիստիկ հրթիռներով։ Հավանաբար նաև LORA հրթիռներով։ Այս մասին հայտնում է ՊՆ ներկայացուցիչ Արծրուն Հովհաննիսյան։
00:04 02/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020ՀՕՊ-ն է աշխատում, հանգիստ եղեք․ Արծրուն Հովհաննիսյան
23:17 01/10/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԱբովյանում պայթյունի ձայներ են լսվել, անհանգստանալու կարիք չկա. ՀՕՊ-ն է
12:07 30/09/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Այս պահին հյուսիսային ուղղությամբ ընթանում են մարտեր. Արծրուն Հովհաննիսյան
10:48 30/09/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Աշխարհի առաջին խաչակիրները կենաց ու մահու կռիվ են տալիս ցեղասպանների ու ահաբեկիչների դեմ․Արծրուն Հովհաննիսյան
09:36 30/09/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Փաստացի մենք վարում ենք 5-րդ սերնդի պատերազմներին բնորոշ գործողություններ. Արծրուն Հովհաննիսյան
11:58 29/09/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Նախիջևանի կողմից իրավիճակը համեմատաբար հանդարտ է. Արծրուն Հովհաննիսյան

Азербайджан целится в гражданские объекты Арцаха и баллистическими ракетами - Минобороны Армении 10/02/2020   19:49  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Представитель министерства обороны Армении Арцрун Ованнисян сообщил о применении вооруженными силами Азербайджана баллистических ракет.
“В  гражданские объекты целятся также баллистическими ракетами. Предположительно, также ракетами LORA”, – написал Ованнисян своей странице в соцсети Facebook.
19:37 02/10/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020Омбудсмен Арцаха: международное сообщество несёт прямую ответственность за последствия совершаемых Азербайджаном преступлений