«Ոստիկանական ուժերի միջոցով փորձում են իրենց այլասերվածությունը մտցնել մեր դպրոցներ. Վահագն Չախալյան 08/25/2020   13:27  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Ոստիկանական ուժերի միջոցով փորձում են իրենց այլասերվածությունը, համասեռամոլությունը, լեզբիությունը ներս մտցնել մեր դպրոցներից ներս։ Թույլ չենք տալու,- ասում է «Կամք» հասարակական նախաձեռնության ղեկավար Վահագն Չախալյանը ԿԳՄՍ նախարարության դիմաց։
Նա կոչ արեց «թաղ - թաղ, փողոց առ փողոց» միանալ իրենց։ «Ոստիկաններին կոչ եմ անում չպղծել մեր սերունդներին, թասիբով քաղաքացիների ոտքի կանգնեք՝ բանգլադեշցիներ, էրեբունցիներ, շենգավիթցիներ, կվարտալցիներ, մի թողեք այս սրբապղծությունը մտցնեն մեր դպրոցներ։ Հայրենիքդ ուրացար, Արայիկ հեռացիր»,- վանկարկում են ակցիայի մասնակիցները ԿԳՄՍ նախարարության շենքի դիմաց։
15:33 05/08/2020  |  ԼՐԱՀՈՍ«ՀՀ ոստիկանության ապօրինություններն արդեն չափ ու սահմանն անցնում է» Վահագն Չախալյան
15:25 10/07/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԲաղրամյան 26 հասցեից բերման է ենթարկվել 9 քաղաքացի, նա»րանց թվում Վահագն Չախալյանը, Սոնա Աղեկյանը

С помощью сил Полиции они пытаются втиснуть в наши школы свою извращенность - Ваагн Чахалян 08/25/2020   13:48  |  Лента новостей
Члены общественной инициативы “Камк”(“Воля”) проводят акцию протеста перед зданием министерства образования, науки, культуры и спорта(МОНКС).
“С помощью сил Полиции они пытаются втиснуть в школу свою извращенность, нетрадиционную ориентацию. Мы этого не допустим”, -заявил руководитель общественной инициативы “Воля” Ваагн Чахалян.
Он призвал жителей всех районов и кварталов столицы присоединиться к ним, встать на ноги. "Не допустите внедрения этого святотатства в школу", - сказал он.