03/05/2020   23:45  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Apple-ը զգուշացրել է նոր iPhone-ների մատակարարման հետ կապված խնդիրների մասին՝ կորոնավիրուսի հետ կապված Apple-ը զգուշացրել է կորոնավիրուսի պատճառով նոր iPhone-ների մատակարարման հետ կապված խնդիրների մասին, հաղորդում է Bloomberg-ը: Ընկերությունը հայտնել է, որ նման խափանումները կարող են տեւել 2-4...
03/05/2020   23:05  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Սինգապուրցի կանայք ավելի ու ավելի հաճախ են ընտրում Հայաստանն ու Բոտսվանան Արտերկրում արձակուրդ պլանավորելիս սինգապուրցի կանայք էկզոտիկ ուղղություններ են նախընտրում, ինչպիսիք են Բոտսվանան կամ Հայաստանը: Երկրում անցկացված վերջին հարցումների համաձայն` վերջին տարիներին...
03/05/2020   22:35  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Դեպի Եգիպտոս թռիչքները տուրօպերատորներից մեկը չեղարկել է Դեպի Եգիպտոս չվերթներ կազմակերպող հայկական Sky Tour ընկերությունը հայտարարություն է տարածել թռիչքների ժամանակավոր չեղարկման մասին։ Հայտարարության մեջ նշվել է, որ ելնելով աշխարհում տիրող...
03/05/2020   21:50  |  ԼՐԱՀՈՍ Սուպերերջանիկ ծնողներ. Մխիթարյանի առաջին լուսանկարը որդու հետ Իտալական «Ռոմայի» և Հայաստանի ազգային հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը Ֆեյսբուքի իր պաշտոնական էջում հաստատել է որդու՝ Համլետ Մխիթարյանի լույս աշխարհ գալու մասին լուրը:...
03/05/2020   21:01  |  Միջազգային լրահոս Պուտինը և Էրդողանը բանակցություններ են վարում Կրեմլում 5 ժամ շարունակ Ռուսաստանի Դաշնության և Թուրքիայի նախագահների՝ Վլադիմիր Պուտինի և Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանի բանակցությունները շարունակվում են արդեն 5 ժամ: Ինչպես փոխանցում է «Ռիա-նովոստի»-ն, նախ երկու...
03/05/2020   20:32  |  ԼՐԱՀՈՍ Այցը եղել է գործընկերային և չի հետապնդել ազատազրկման վայրում զինծառայողի պահման պայմանները դիտարկելու նպատակ. ՄԻՊ-ի արձագանքը՝ ՀՔԱ Վանաձորի գրասենյակին 2020 թ.-ի հունվարի 9-ին Ջուլիետա Ղուկասյանի իրավահաջորդի ներկայացուցիչներ, ՀՔԱ Վանաձորի գրասենյակի ղեկավար Արթուր Սաքունցը, փաստաբաններ  Արայիկ Զալյանն ու Հայկ Հակոբյանը...
03/05/2020   20:16  |  Քաղաքական Ոչ ոք ի՛ր տեղում չի, վարչապետն էսօր կատարում է բոլորի պարտականությունները. Գևորգ Պետրոսյան Էսօր վարչապետն է լայվով ասում քանի հիվանդ ունենք, քանիսը՝ ոչ, դա վարչապետի՞ գործ է, իսկ ինչով է զբաղված առոջապահության նախարարը, կամ այդ համակարգը, որ վարձատրվում են ու խրախուսումներ ...
03/05/2020   20:03  |  Քաղաքական ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը մեկնել է Բելգիա Այսօր մեկնարկել է ՀՀ երրորդ նախագահ, ՀՀԿ նախագահ Սերժ Սարգսյանի աշխատանքային այցը Բելգիայի Թագավորություն: Սերժ Սարգսյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀԿ նախագահի տեղակալ Արմեն Աշոտյանը,...
03/05/2020   20:02  |  ԼՐԱՀՈՍ Եղե՞լ է արդյոք դիմադրություն. Արթուր Սաքունցը Վստրեչի Ապերի բնակարանում ոստիկանության գործողությունը համաչափության տեսանկյունից է դիտարկում Իրավապաշտպան, ՀՔԱՎ Վանաձորի գրասենյակի ղեկավար Արթուր Սաքունցը չի հասցրել տեսնել քրեական հեղինակություն համարվող Արամ Վարդանյանի՝ Վստրեչի Ապերի տանը այս գիշեր ոստիկանության իրականացրած...
03/05/2020   19:46  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետի հետ քննարկվել է գույքահարկի նոր համակարգի ներդրմանն ուղղված աշխատանքների ընթացքը Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի մոտ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել են Հայաստանում անշարժ գույքի հարկման համակարգի վերանայման ուղղությամբ ներկայացված առաջարկությունները: Դրանք...

03/05/2020   18:15  |  Лента новостей Ucom предлагает в х2 раза больше интернета на 2 года при покупке любого смартфона В преддверии весенних праздников компания Ucom предлагает не упустить возможность поделиться красотой и приобрести предпочитаемую модель из широкого ассортимента смартфонов.
03/05/2020   18:07  |  Международные новости В Иране начали блокировать города из-за распространения коронавируса Количество подтвержденных случаев заражения в Иране достигло 3513, 107 заболевших умерли.
03/05/2020   17:52 В Анталии вор испугался собственного отражения в зеркале и сбежал В турецком городе Анталия вор приник в помещение стрелкового тира, но сбежал, когда увидел свое отражение в зеркале.
03/05/2020   17:25  |  Из жизни Меган Маркл вернется в Великобританию впервые после отречения от королевских привилегий Герцогиня Сассекская Меган Маркл впервые вернется в Великобританию после отречения от королевских привилегий.
03/05/2020   17:08  |  Лента новостей Армянские грузовики благополучно пересекли границу с Грузией Армянские грузовики благополучно пересекли армяно-грузинскую границу и в соответствии с установленным регламентом будут сопровождены в следующий таможенный пункт.
03/05/2020   16:47  |  Международные новости Kрупнейший региональный авиаперевозчик Европы разорился из-за коронавируса Одной из причин компания назвала эпидемию коронавируса, вызвавшую спад спроса.
03/05/2020   16:33  |  Криминальная хроника "Ревновал ее даже к пациентам": в убийстве кардиолога Лалы Оганесян подозревается ее муж Врач-кардиолог Лала Оганесян была убита в понедельник днем в своей квартире на юго-западе Москвы. Подозреваемый в убийстве - ее муж, который после этого попытался покончить с собой.
03/05/2020   16:15  |  Лента новостей Грайр Товмасян встретился с делегацией БДИПЧ/ОБСЕ твечая на вопросы гостей, Грайр Товмасян представил подробности деятельности КС, а также разворачивающихся в последнее время вокруг Конституционного суда событий.
03/05/2020   15:59  |  Лента новостей В ВС Армении проводится профилактические мероприятия по предотвращению проникновения коронавируса В военно-медицинских учреждениях ужесточен пропускной режим, вход разрешен только в медицинских защитных масках и после измерения температуры тела на пропускных пунктах.
03/05/2020   15:40  |  Лента новостей Из-за действий полицейских в доме “Встречи Апера” пострадал пятилетний ребенок - адвокаты По словам адвоката, девочка перестала говорить от страха.