12/20/2019   23:53  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Երթևեկության կազմակերպման փորձնական փոփոխություններ Երևանում Ճանապարհային երթևեկության բարելավման նպատակով, տրանսպորտային միջոցների հապաղումներից ու խցանումներից խուսափելու համար, 2019 թ. դեկտեմբերի 21-ից Երևան քաղաքի Կոմիտաս-Վաղարշյան և...
12/20/2019   22:51  |  Քրեական խրոնիկոն Կինը հոգեներգործուն դեղահաբ էր վաճառել․ Կումայրիի ոստիկանների բացահայտումը (տեսանյութ) Դեկտեմբերի 18-ին ոստիկանության Գյումրի քաղաքի Կումայրիի բաժնում օպերատիվ տվյալներ ստացվեցին, որ Գյումրում ապրող 51-ամյա մի կին զբաղվում է «Լիրիկա» տեսակի հոգեներգործուն դեղահաբերի...
12/20/2019   22:44  |  Քրեական խրոնիկոն Մահացել է Մոսկվայի ԱԴԾ-ի շենքի մոտ տեղի ունեցած կրակոցի հետևանքով երկրորդ տուժածը Հիվանդանոցում մահացել է երկրորդ իրավապահ աշխատակիցը, ով տուժել էր ԱԴԾ- ի շենքի մոտ տեղի ունեցած կրակոցների ժամանակ: Այս մասին հայտնել է քննչական կոմիտեի ներկայացուցիչ Սվետլանա Պետրենկոն:...
12/20/2019   22:07  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետը Սանկտ Պետերբուրգում մասնակցել է ԱՊՀ մասնակից պետությունների ղեկավարների ոչ պաշտոնական հանդիպմանը Սանկտ Պետերբուրգ աշխատանքային այցի շրջանակում վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այսօր մասնակցել է ԱՊՀ մասնակից պետությունների ղեկավարների ոչ պաշտոնական հանդիպմանը: Արարողակարգային լուսանկարահանումից հետո...
12/20/2019   21:50  |  ԼՐԱՀՈՍ Փոխվելու է հայ-թուրքական սահմանամերձ Նորշեն համայնքի մուտքի ռեժիմը. 2020-ից Անին տեսնելն ավելի հեշտ կլինի ՀՀ Շիրակի մարզպետ Տիգրան Պետրոսյանը մարզխորհրդի տարեվերջյան նիստի ժամանակ հայտարարել է, որ ՀՀ վարչապետի, ՀՀ տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարի, Շիրակի մարզպետարանի և պատասխանատու...
12/20/2019   21:43  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ վարչապետի հայտարարությունը Բարձրագույն Եվրասիական տնտեսական խորհրդի նիստի արդյունքների վերաբերյալ Աշխատանքային այցով Սանկտ Պետերբուրգում գտնվող վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այսօր մասնակցել է Բարձրագույն Եվրասիական տնտեսական խորհրդի հ նիստի աշխատանքներին: Նիստից հետո Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ...
12/20/2019   21:34  |  ԼՐԱՀՈՍ «ԵԱՀԿ Մինսկի Խումբը ԼՂ հակամարտության լուծման միակ ձևաչափն է». Լատվիայի նախագահականի պատասխանը Region Monitor-ի հարցմանը Դեկտեմբերի 12-ին Ադրբեջանի արտաքին գործերի նախարար Էլմար Մամեդյարովը Լատվիա կատարածպաշտոնական այցի շրջանակներում հանդիպում է ունեցել երկրի նախագահ Էգիլս Լևիտսի հետ։ Հանդիպումից հետո մի շարք...
12/20/2019   21:26  |  ԼՐԱՀՈՍ Աշխատավարձի 100%-ի չափով պարգևատրվել են մի շարք պատգամավորներ և ԱԺ աշխատակիցներ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը դեկտեմբերի 16-ին Ամանորի և Ծննդյան տոների կապակցությամբ Ազգային ժողովի պատգամավորներին, աշխատակազմում պետական ծառայողներին և աշխատակազմի մի շարք աշխատողներին...
12/20/2019   20:50  |  Քրեական խրոնիկոն Քրեական հետախույզները ԱՎՎ ծառայողի բնակարանում հոգեներգործուն դեղահաբեր են հայտնաբերվել (տեսանյութ) Ոստիկանության Գյումրի քաղաքի Մուշի բաժնի ծառայողների ձեռնարկած համալիր օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների արդյունքում փաստական տվյալներ են ձեռք բերվել, որ ոստիկանության ԱՎՎ Բավրայի բաժանմուքի...
12/20/2019   20:26  |  Քրեական խրոնիկոն Ռ.Աբրահամյանին կալանավորելու գործով դատական նիստը կշարունակվի վաղը «Փաստինֆո»-ի տեղեկություններով՝ «Վերարտադրողական առողջության պերինատոլոգիայի, մանկաբարձության և գինեկոլոգիայի հանրապետական ինստիտուտի» տնօրեն Ռազմիկ Աբրահամյանի նկատմամբ...

12/20/2019   18:25  |  Из жизни Трогательное письмо девочки Санта-Клаусу довело пользователей сети до слез Отец ожидал, что она придумает как минимум десять идей для подарка, но вместо этого девочка написала трогательное послание.
12/20/2019   18:01 Власти любыми средствами удерживают Роберта Кочаряна под стражей – сын экс-президента “Власти любыми средствами удерживают под стражей моего отца и оказывают давление на суды”, - заявил Левон Кочарян.
12/20/2019   17:35  |  Лента новостей Владимир Путин наградил Тиграна Саркисяна орденом Дружбы Он отметил, что Саркисян внес весомый личный вклад в развитие Евразийского экономического союза (ЕАЭС).
12/20/2019   17:23  |  Лента новостей "Мы завершаем год в хорошем настроении": Пашинян о председательстве Армении в ЕАЭС(Видео) Армения довольно эффективно поработала в качестве председателя Евразийского экономического союза, заявил Пашинян.
12/20/2019   17:02  |  Лента новостей Владимир Путин заявил о необходимости согласования стратегии развития ЕАЭС Стратегия развития Евразийского экономического союза (ЕАЭС) должна быть согласована в окончательном виде в ближайшее время, сообщил Путин.
12/20/2019   16:54  |  Здоровье У мужчины выросли волосы в горле Житель Москвы обнаружил, что у него в горле растут волосы. Медики помогли ему решить проблему.
12/20/2019   16:04  |  Суд по делу второго президента РА Апелляционный суд Армении оставил под стражей Роберта Кочаряна Апелляционный суд отклонил жалобу защиты на отказ суда первой инстанции в удовлетворении ходатайства об освобождении второго президента Армении Роберта Кочаряна под залог.
12/20/2019   15:54 Гаяне Арушанян включена в состав ЦИК НКР Гаяне Арушанян включена в состав Центральной избирательной комиссии НКР со сроком должностных полномочий до завершения полномочий действующей Центральной избирательной комиссии
12/20/2019   15:49 Президент Арцаха поздравил сотрудников СНБ с профессиональным праздником Бако Саакян вручил государственные награды и ценные подарки группе сотрудников за достигнутые высокие результаты в службе, присвоил звание полковника одному сотруднику.
12/20/2019   15:32  |  Информационная платформа В выходные в Армении ожидается до 20 градусов тепла Погода без осадков ожидается в Армении сегодня днем и 21-25 декабря.