12/19/2019   23:39  |  2-րդ նախագահի գործով դատավարությունը Ռոբերտ Քոչարյանին վերաբերող կարևոր որոշման հրապարակումից առաջ իշխանությունը կրկին դիմում է ճնշումների ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի փաստաբանական թիմը հայտարություն է տարածել՝ անդրադառնալով Ոստիկանության տարածած տեսանյութին, որտեղ նշվում է, որ Ռոբերտ Քոչարյանի աջակիցը Մարտի 1-ի գործով...
12/19/2019   23:26  |  ԼՐԱՀՈՍ Կուտը չկերանք, պարոն վարչապետ։ Կամ դուք եք մեզ փորձում խաբել, կամ ՊՊԾ-ն է Ձեզ խաբել. 168.am Արդեն մի քանի օր է, հանրությունը բուռն քննարկում է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի դստեր՝ Մարիամ Փաշինյանի ավտոմեքենայի հարցը։ Քննարկումները թեժացան այն աստիճան, որ Փաշինյանն ուղիղ եթերով անդրադարձավ...
12/19/2019   22:51  |  ԼՐԱՀՈՍ «Դուք մեր ժամանակի հերոսներն եք». Ամենայն Հայոց Կաթողիկոս Վեհափառ Հայրապետը Մայր Աթոռում հյուրընկալեց ՀՀ նախագահին և վիրավորում ստացած զինվորներին Դեկտեմբերի 19-ին Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը հյուրընկալեց Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանի առաջնորդությամբ Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին...
12/19/2019   22:32  |  Քրեական խրոնիկոն Երևանում տղամարդը հրկիզել է կնոջ հոր մեքենան, տունը Ամուսինների միջև վիճաբանությունն ավարտվել է հրկիզումներով։ «Փաստինֆո»-ի հաղորդմամբ՝ դեռեւս սեպտեմբերի սկզբներին ահազանգ էր ստացվել, որ Հարավ -Արևմտյան թաղամասում կայանված...
12/19/2019   22:17  |  ԼՐԱՀՈՍ Ալեքսանդր Ազարյանը դարձավ «Թափանցիկ ձեռք» հուշանվերի կրկնակի մրցանակակիր 2019 թվականի HelpCourt դատավորների վարկանիշավորման գործընթացն ավարտվեց: «Թափանցիկ ձեռք 2019» մրցանակն ավանդույթի համաձայն հանձնվեց 2019 թվականի արդյունքներով փաստաբանների կողմից...
12/19/2019   21:53  |  ԼՐԱՀՈՍ Ապրի´ մեր ոստիկանությունը, փայլուն իրագործված օպերացիա. կլինեն նոր ձերբակալություննե՞ր «Հայաստան»» համահայկական հիմնադրամի նախկին գործադիր տնօրեն Արա Վարդանյանը կանխատեսում է ձերբակալությունների նոր շարք։ Արձագանքելով ոստիկանության այսօր տարածած հաղորդագրությանը,...
12/19/2019   21:19  |  Միջազգային լրահոս Կրակոցներ Մոսկվայում. սպանվել է հատուկ ծառայության աշխատակից, կան վիրավորներ (տեսանյութ) Ռուսաստանի Անվտանգության դաշնային ծառայության(ԱԴԾ) շենքի մոտ` Մոսկվայում Բոլշայա Լուբյանկա փողոցում, հրաձգություն է տեղի ունեցել, որի հետեւանքով դաշնային ծառայության աշխատակից է սպանվել։ Այս մասին...
12/19/2019   20:50  |  Քրեական խրոնիկոն Ռազմիկ Աբրահամյանը որպես մեղադրյալ է ներգրավվել ՀՀ քրեական օրենսգրքի 2 հոդվածով Վերարտադրողական առողջության պերինատոլոգիայի, մանկաբարձության և գինեկոլոգիայի հանրապետական ինստիտուտի տնօրեն Ռազմիկ Աբրահամյանին մեղադրանք է առաջադրվել: Այս մասին տեղեկացնում են Քննչական կոմիտեից։...
12/19/2019   20:38  |  Քրեական խրոնիկոն Հրազդանի ոստիկանները թարմ հետքերով բացահայտեցին Միկրոշրջան թաղամասում տեղի ունեցած սպանությունը /տեսանյութ/ Դեկտեմբերի 19-ին՝ ժամը 10․30-ի սահմաններում, «Հրազդան» բժշկական կենտրոնից ահազանգեցին ոստիկանության Հրազդանի բաժին ու հայտնեցին, որ Միկրոշրջան թաղամասի 91-րդ շենքի բնակարաններից մեկում...
12/19/2019   20:30  |  Քրեական խրոնիկոն Վրաերթից տուժած երեխայի մայրը Դավիթ Սանասարյանից գումար չի շորթել. ՔԿ-ն կարճեց քրեական գործը ՀՀ քննչական կոմիտեի էրեբունու քննչական բաժնի քննիչը կարճել է Դավիթ Սանասարյանից ենթադրյալ շորթման դեպքի առթիվ հարուցված քրեական գործը։ Ավելի վաղ տեղեկացրել ենք, որ Դավիթ Սանասարյանի մասնակցությամբ...

12/19/2019   18:00  |  Международные новости Шотландия просит Лондон наделить ее правом провести референдум о независимости Первый министр Шотландии, лидер Шотландской национальной партии (ШНП) Никола Стерджен официально запросила Лондон наделить Эдинбург законным правом на проведение референдума о независимости региона
12/19/2019   17:45  |  Международные новости Владимир Путин назвал самые тяжелые для него события за время президентства Президент РФ Владимир Путин заявил, что самыми тяжелыми событиями для него на посту главы государства стали теракты в Беслане и в театральном центре на Дубровке в Москве.
12/19/2019   17:31  |  Чрезвычайное просшествие ЧП в Ереване: 11 человек пострадали при обрушении пола в здании военкомата Обрушение произошло в двухэтажном здании военного комиссариата №1, расположенном по адресу Алабяна 19А в Ереване.
12/19/2019   17:24  |  Лента новостей Глава Союза журналистов Армении прокомментировала инцидент с вторжением в офис редакции газеты “Жоговурд” Глава Союза журналистов Армении Сатик Сейранян считает, что процессы вокруг СМИ поощряются властями.
12/19/2019   16:38  |  Лента новостей Президент Армении произвел назначения в Вооруженных силах Указом президента Араик Арутюнян назначен командующим вторым армейским корпусом.
12/19/2019   16:16  |  Лента новостей Наира Зограбян назвала цинизмом разгром в редакции газеты “Жоговурд” Она заявила, что депутаты в ближайшее время выступят с заявлением и призовут правоохранителей в максимально сжатые сроки раскрыть случившееся.
12/19/2019   15:48  |  Судебный репортаж Адвокат Сержа Саргсяна обжаловал в суде решение об уголовном преследовании экс-президента Ранее адвокат подал заявление в Прокуратуру, требуя прекращения уголовного преследования в отношении С. Саргсяна, однако надзорное ведомство отклонило его требование.
12/19/2019   15:38  |  Лента новостей В Арцахе планируется реализовать программы по повышению доходов населения и оснащению ВС современной военной техникой Президент Республики Арцах Бако Саакян 19 декабря принял участие в заседании Национального собрания, посвященном утверждению проекта государственного бюджета на 2020 год.
12/19/2019   15:20  |  Лента новостей Косачев отметил высокий уровень сотрудничества с армянскими партнерами Спикер Нaционального собрания Армении Арарат Мирзоян 19 декабря принял делегацию во главе с председателем Комитета СФ ФС РФ по международным делам Константином Косачевым.
12/19/2019   15:05  |  Интересно знать Ученые обнаружили неизвестный феномен на Солнце Ученые Обсерватории солнечной динамики НАСА впервые обнаружили ранее неизвестный тип магнитных явлений на Солнце.