10/30/2019   23:57 «Երեկվա օրը մեծ հաղթանակ էր հայ ժողովրդի համար». Քիմ Քարդաշյան Հանրահայտ ամերիկահայ հեռուստատեսային դեմք, մոդել և դերասանուհի Քիմ Քարդաշյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրառում է արել  ԱՄՆ Ներկայացուցիչների պալատի՝ Հայոց ցեղասպանությունը ճանաչող պատմական...
10/30/2019   22:51  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Մեկ օրով ջրանջատում «Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, կդադարեցվի Լոռու մարզի հետևյալ բնակավայրերի ջրամատակարարումը:...
10/30/2019   22:00  |  ԼՐԱՀՈՍ Հիմա ես վախենո՞ւմ եմ, թե՞ չեմ վախենում.Սերժ Սարգսյանը խոսել է իր հնարավոր ձերբակալության մասին Հոկտեմբերի 30-ին ՀՀԿ նախագահ, ՀՀ 3-րդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը ՀՀԿ կենտրոնական գրասենյակի դահլիճում ավարտական վկայականներ է հանձնել «Անդրանիկ Մարգարյան» քաղաքական դպրոցի 4-րդ հոսքի...
10/30/2019   21:30  |  Միջազգային լրահոս Էրդողանը սպառնացել է էլ ավելի ներխուժել Սիրիա Թուրքիայի նախագահ Ռեջեփ Թայիփ Էրդողանը հայտարարել է, որ իր երկիրը անհրաժեշտության դեպքում կարող է ընդլայնել անվտանգության գոտին հյուսիսային Սիրիայում: Այս մասին հայտնում է թուրքական NTV...
10/30/2019   20:47  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Երևանի Քանաքեռի 16-րդ և 17-րդ փողոցներում կկատարվի երթևեկության կազմակերպման փոփոխություն Տրանսպորտային միջոցների երթևեկության հապաղումներից և հնարավոր խցանումներից խուսափելու նպատակով 2019 թվականի հոկտեմբերի 31-ից Երևան քաղաքի Քանաքեռի 16-րդ և 17-րդ փողոցներում կկատարվեն երթևեկության...
10/30/2019   20:37  |  Միջազգային լրահոս Բուլղարիան մերժել է ռուսաստանցի դիվանագետին վիզայի տրամադրման հարցում Բուլղարիայի իշխանությունները հրաժարվել են մուտքի արտոնագիր տրամադրել Սոֆիայում Ռուսաստանի դեսպանության ռազմական ատաշեին, հայտնում է տեղական Focus գործակալությունը՝ հղում անելով Բուլղարիայի...
10/30/2019   20:27  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱԳ նախարարի տեղակալն ընդունել է ԱՄՆ պետքարտուղարության Կովկասի ու տարածաշրջանային հակամարտությունների գրասենյակի տնօրենին Հոկտեմբերի 30-ին ԱԳ նախարարի տեղակալ Գրիգոր Հովհաննիսյանն ընդունեց ԱՄՆ պետքարտուղարության Կովկասի ու տարածաշրջանային հակամարտությունների գրասենյակի տնօրեն Շերիլ Ֆերնանդեսին և ՀՀ-ում ԱՄՆ...
10/30/2019   19:42  |  ԼՐԱՀՈՍ Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է «Ֆիթչ» վարկանիշային միջազգային կազմակերպության ներկայացուցիչների Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է «Ֆիթչ» վարկանիշային միջազգային կազմակերպության ներկայացուցիչների, ովքեր իրականացնում են Հայաստանի սուվերեն վարկանշման գործընթացը: Այս մասին...
10/30/2019   19:34  |  ԼՐԱՀՈՍ Քաղաքապետարանն անհասկանալի ինչ-որ պրոցեսներ է արգելում. Պրոֆեսիոնալիզմի դեֆիցիտ կա (տեսանյութ) «Doing Business 2020»-ի մասով պետք է ուշադիր նայել, թե ինչու է դա տեղի ունեցել։ Եթե շինթույլտվության և էներգակիրների հասանելիության գործակիցները վատացել են և դա է ազդել, ապա տեղին է։...
10/30/2019   19:28  |  ԼՐԱՀՈՍ Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ԵՄ պատվիրակության ղեկավարին Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ԵՄ պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Անդրեա Վիկտորինին: Այս մասին «Փաստինֆո» -ն տեղեկացել է ՀՀ Կառավարության պաշտոնական կայքից: Ողջունելով...

10/30/2019   18:21  |  Лента новостей Летчики оперативно-тактической авиации ЮВО провели воздушные бои в стратосфере над Арменией Экипажи истребителей МиГ-29 авиационного соединения были подняты по учебной тревоге...
10/30/2019   17:56  |  Лента новостей Президент обсудил с делегацией компании PricewaterhouseCoopers расширение деятельности компании в Армении Президент Республики Армения Армен Саркисян сегодня принял делегацию компании PricewaterhouseCoopers (PWC).
10/30/2019   17:48  |  Лента новостей Давид Тоноян встретился с главой делегации Евросоюза в Армении Министр обороны Армении Давид Тоноян сегодня принял руководителя делегации Европейского союза в Армении, посла ЕС Андреа Викторин.
10/30/2019   17:35  |  Комментарий Обстановка на границе в данный момент спокойная - Минобороны Азербайджанские ВС накануне ночью и сегодня рано утром открыли огонь по нескольким селам и боевым позициям в Тавушской области Армении.
10/30/2019   17:26  |  Лента новостей “Это политический заказ”: Вазген Манукян считает, что Бабаджанян не мог встретиться с Унаняном без разрешения Пашиняна "Если им есть что мне сказать, пусть позовут, поговорят, глядя мне в глаза, а не пытаются посредством второстепенных лиц баламутить общество”, – сказал Манукян
10/30/2019   16:56  |  Лента новостей Главу СК Армении вновь расспросили об истории с прослушкой разговора глав двух силовых ведомств Запись прослушки телефонного разговора Артура Ванецяна и Сасуна Хачатряна была распространена с территории СНГ.
10/30/2019   16:44  |  Из жизни Невероятно: британка сбросила 73 килограмма на диете из бургеров и чипсов «Люди думают, что похудение — это голод, сплошные салаты или судорожный подсчет калорий всего, что вы едите, — рассказывает британка.
10/30/2019   16:18  |  Лента новостей Правительство Армении подумывает о покупке нового самолета Правительство Армении планирует приобрести новый самолет ввиду изношенности старого.
10/30/2019   15:52  |  Лента новостей Грайр Товмасян высоко оценивает усилия главы Венецианской комиссии по укреплению культуры демократии в Армении Председатель Конституционного суда Армении Грайр Товмасян по просьбе агентства “ФактИнфо” коснулся заявления главы Венецианской комиссии Джанни Букиккио и комментария министра юстиции РА Рустама Бадасяна относительно него.
10/30/2019   15:35  |  Чрезвычайное просшествие Британская туристка сорвалась со скалы и погибла на глазах возлюбленного Британская туристка сорвалась с водопада на горе Киндер Скаут и погибла на глазах у своего молодого человека.