10/11/2019   17:35  |  Քրեական խրոնիկոն Ոստիկանները բացահայտել են Մալաթիայում տեղի ունեցած առանձնապես ծանր հանցագործությունը (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ) ՀՀ ոստիկանության քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության, Երևան քաղաքի վարչության, Մալաթիայի բաժնի և այլ ստորաբաժանումների ծառայողների համատեղ օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների արդյունքում...
10/11/2019   17:24  |  Քրեական խրոնիկոն 29 ամյա երիտասարդի մոտ հայտնաբերեցին կոկային ՀՀ ոստիկանության ԿՀԴՊ գլխավոր վարչության թմրամիջոցների անօրինական շրջանառության դեմ պայքարի վարչության և ԱԱԾ աշխատակիցները, իրացնելով ստացված օպերատիվ տվյալները, հոկտեմբերի 10-ին մայրաքաղաքի...
10/11/2019   17:11  |  ԼՐԱՀՈՍ Արցախի ԱԳՆ ղեկավարը ելույթ է ունեցել «Համագործակցություն հանուն արդարության և խաղաղության» խորագրով Արցախի բարեկամների համաժողովում Հոկտեմբերի 11-ին արտաքին գործերի նախարար Մասիս Մայիլյանը ելույթ է ունեցել Ստեփանակերտում անցկացվող «Համագործակցություն հանուն արդարության և խաղաղության» խորագրով Արցախի բարեկամների...
10/11/2019   17:09  |  ԼՐԱՀՈՍ Տեղի է ունեցել ՀԱՊԿ անդամ պետությունների արտակարգ իրավիճակների համակարգող խորհրդի նիստը Հոկտեմբերի 10-ին Բիշքեկում՝ Ղրղզստանի Հանրապետության նախագահի կառավարական նստավայրում, Ղրղզստանի արտակարգ իրավիճակների նախարար Միրզախմեդով Նուրբոլոտա Սաբիրժանովիչի նախագահությամբ կայացավ ՀԱՊԿ անդամ...
10/11/2019   17:04  |  ԼՐԱՀՈՍ Խոր Վիրապ վանքը նոր վանահայր ունի Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի hայրապետական տնօրինությամբ Հոգեշնորհ Տ. Հարություն վարդապետ Կիրակոսյանը, ազատվելով Ռուսաստանի և Նոր Նախիջևանի Հայոց թեմում...
10/11/2019   16:57  |  Մեկնաբանություն Թուրքերը ցեղասպանություն են գործում քրդերի նկատմամբ՝ Թրամփի օրհնությամբ. Շերի անդրադարձը Ամերիկահայ հայտնի երգչուհի Շերլին Սարգսյանը (Շեր) անդրադարձել է Սիրիայի հյուսիս-արևելքում մեկնարկած ռազմական գործողություններին։ Նա թվիթերյան իր էջում գրել է. «11 տարեկանից լսել եմ արյան...
10/11/2019   16:55  |  ԼՐԱՀՈՍ Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսն ընդունեց «Գալուստ Գյուլբենկյան» հիմնադրամի ներկայացուցիչներին Հոկտեմբերի 11-ին Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ընդունեց «Գալուստ Գյուլբենկյան» հիմնադրամի պաշտոնեությանը`...
10/11/2019   16:53  |  ԼՐԱՀՈՍ Նաիրա Մարգարյանը և Ավագ Ավանեսյանը հանդիպել են «WCIT 2019» ՏՏ համաշխարհային համաժողովի պատվիրակներ Հիլբերտ Վերդյանի և Նիլ Բանսալի հետ ՀՀ Էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալներ Նաիրա Մարգարյանը և Ավագ Ավանեսյանը հանդիպել են «WCIT 2019» ՏՏ համաշխարհային համաժողովի պատվիրակներ  Հիլբերտ Վերդյանի և Նիլ Բանսալի հետ։ ...
10/11/2019   16:47  |  ԼՐԱՀՈՍ Փաշինյանի կառավարության «նոու հաու»-ն ու 48 միլիոնանոց բիլբորդերը Հայաստանի կառավարությունը, պարզվում է աշխարհի մակարդակով «նոու հաու» իրականացնելու ճանապարհին է։ «Նոու հաու»-ն լինելու է  «Հայաստանի վերափոխման ռազմավարություն...
10/11/2019   16:37  |  ԼՐԱՀՈՍ Հայաստանը Եվրոպական միության և Եվրասիական տնտեսական միության միջև լավ կամուրջ է. նախագահն ընդունել է «Շնայդեր գրուպ» ընկերության հիմնադրին Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր ընդունել է գերմանական հայտնի «Շնայդեր գրուպ» ընկերության հիմնադիր Ուլֆ Շնայդերին: Ընկերությունը գրասենյակ ունի Երևանում, որը խորհրդատվական...

10/11/2019   11:22  |  Лента новостей Президент Армении назначил нового судью в Арагацотне Лендруш Ованнисян назначен судьей суда общей юрисдикции первой инстанции Арагацотнскойобласти Армении.
10/11/2019   11:14  |  Криминальная хроника Полицейские раскрыли убийство молодого парня в Ереване(Видео) Полиция Армении установила личность подозреваемого в убийстве молодого парня в Ереване.
10/11/2019   11:04 Взрыв прогремел на иранском танкере в Красном море Повреждены два основных отсека с нефтью, зафиксирована утечка топлива.
10/11/2019   10:33  |  Административное право На аппарат премьер-министра Армении подали в суд Бывшая сотрудница правительства Роза Саакян подала иск в Административный суд против аппарата премьер-министра.
10/11/2019   10:20  |  Лента новостей Премьер Армении обсудил с президентом Туркменистана перспективы сотрудничества в различных сферах Находящийся в Ашхабаде с рабочим визитом премьер-министр Армении Никол Пашинян сегодня встретился с президентом Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедовым.
10/11/2019   10:05 Летевший из Москвы в Бургас самолет сел в Ростове-на-Дону из-за пассажира, забывшего сдать пистолет Летевший из Москвы в Бургас (Болгария) самолет в четверг совершил вынужденную посадку в аэропорту Ростова-на-Дону из-за пассажира, который во время полета вспомнил, что забыл сдать травматический пистолет.
10/11/2019   09:45  |  Международные новости США могут ввести очень жесткие санкции в отношении Турции - Трамп "Мы можем предпринять что-то очень жесткое - санкции или другие финансовые меры", - сказал Трамп.
10/11/2019   09:30  |  Здоровье Ученые обнаружили способ справиться с особо опасным раком Ученые Института Фрэнсиса Крика и Королевского колледжа Лондона обнаружили уникальный тип иммунных клеток в тканях молочной железы человека.
10/11/2019   09:27  |  Лента новостей Пропавшую в Саратове 9-летнюю девочку нашли мертвой: жители грозят самосудом подозреваемому в убийстве Пропавшую в среду в Саратове девятилетнюю девочку обнаружили мертвой.
10/11/2019   09:08  |  Из жизни В Индонезии «покойник» вернулся домой после собственных похорон Путаница началась с ДТП, в котором погиб мужчина, ехавший на мотоцикле без документов.