10/03/2019   18:39  |  ԼՐԱՀՈՍ Թովմասյանի լիազորությունները դադարեցնելու նախագծի քվեարկությունը կլինի վաղը Սահմանադրական դատարանի նախագահ Հրայր Թովմասյանի լիազորությունները դադարեցնելու նախագծի քվեարկությունը տեղի կունենա վաղը։ Հիշեցնենք, որ ԱԺ-ն այսօր քննարկում էր Թովմասյանի լիազորությունները...
10/03/2019   18:28  |  Քրեական խրոնիկոն Սևանի հոգեբուժական հիվանդանոցում առերևույթ կոռուպցիոն չարաշահումներով պետությանը մոտ 50մլն դրամի վնաս է պատճառվել ՀՀ գլխավոր դատախազության պետական շահերի պաշտպանության վարչությունում ուսումնասիրվել է «Սևանի հոգեբուժական հիվանդանոց» ՓԲԸ-ում ՀՀ ֆինանսների նախարարության աշխատակազմի ֆինանսաբյուջետային...
10/03/2019   18:23  |  ԼՐԱՀՈՍ Հրայր Թովմասյանն արդեն բացահայտ սկսել է զբաղվել քաղաքականությամբ. Գևորգ Պապոյան (տեսանյութ) «Հրայր Թովմասյանի երեկվա հարցազրույցը ցույց տվեց, որ վերջի դիրքապահն որոշել է դեմ գնալ ժողովրդի պահանջին, սակայն հաշվի չի առել մեկ բան, որ ժողովրդի պահանջին չի կարողացել դեմ գնալ ոչ ոք, այդ...
10/03/2019   18:13  |  ԼՐԱՀՈՍ Հրայր Թովմասյանի պաշտոնանկության վերաբերյալ նոր նախագիծ եմ դրել շրջանառության մեջ. Արման Բաբաջանյան «Տիկին Մակունց, հիասթափված եմ, որովհետև այն, ինչ դուք և Ձեր խմբակցությունը ներկայացնում եք այս փաստաթղթում, որպես ՍԴ նախագահ Հրայր Թովմասյանի լիազորությունները դադարեցնելու հիմք, չափազանց...
10/03/2019   18:04  |  ԼՐԱՀՈՍ 2 անգամ պատիվ եմ արել պարոն Թովմասյանին՝ խոսելով իր մասին. Մխիթար Հայրապետյան (տեսանյութ) «Վերջին 8-9 ամիսների օրենսդիր գործունեության ընթացքում, ոչ ավել, ոչ պակաս 2 անգամ պատիվ եմ արել պարոն Թովմասյանի՝ն խոսելով իր մասին, և իմ հրապարակային հայտարարություններում ես հստակ ընդգծել...
10/03/2019   18:01  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահ Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է Սթենֆորդի համալսարանի շրջանավարտների հետ Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր հյուրընկալել է ամերիկյան Սթենֆորդի համալսարանի մի խումբ շրջանավարտների: Ողջունելով տարբեր երկրներից ժամանած շրջանավարտներին՝ նախագահ Սարգսյանն...
10/03/2019   17:54  |  Քրեական խրոնիկոն Անի խոշորացված համայնքի ղեկավարը մի շարք ապօրինություններ է թույլ տվել (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ) Ոստիկանության ԿՀԴՊ ԳՎ կոռուպցիայի և տնտեսական գործունեության դեմ ուղղված հանցագործությունների հակազդման վարչությունում ստացված օպերատիվ տեղեկությունները ստուգելու նպատակով ծավալուն միջոցառումներ...
10/03/2019   17:50  |  Քաղաքացիական իրավունք ԵՊԲՀ ռեկտոր Արմեն Մուրադյանը հայց է ներկայացրել ընդդեմ Արսեն Թորոսյանի ԵՊԲՀ ռեկտոր Արմեն Մուրադյանը հայցադիմում է ներկայացրել ընդդեմ Առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանի ։ «Փաստինֆո»-ն «Դատալեքս» դատական տեղեկատվական համակարգից տեղեկացավ, որ...
10/03/2019   17:31  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ վարչապետը և Լիտվայի խորհրդարանի խոսնակը քննարկել են երկկողմ և բազմակողմ համագործակցության զարգացման հարցեր Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այսօր ընդունել է Լիտվայի Հանրապետության խորհրդարանի՝ Սեյմասի խոսնակ Վիկտորաս Պրանցկետիսին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը, ողջունելով հյուրերին, նշել է, որ...
10/03/2019   17:19  |  ԼՐԱՀՈՍ Քավոր-սանիկական կապերը. Ռուստամ Բադասյանն իր քավորին խորհրդական է նշանակել Սահմանադրական դատարանի նախագահ Հրայր Թովմասյանի լիազորությունները դադարեցնելու հարցի քննարկումների ֆոնին՝ «Փաստինֆո»-ին ուշագրավ տեղեկություն է հայտնի դարձել։ Ըստ այդմ, Արդարադատության...

10/03/2019   15:12  |  Лента новостей Журналистам в Армении предоставят бесплатный доступ к госреестру Министр юстиции Армении Рустам Бадасяна отметил, что в настоящее время СМИ платят пошлину для получения этой информации.
10/03/2019   14:31  |  Чрезвычайное просшествие В Ванадзоре водитель и врач "скорой", рискуя жизнью, спасли мужчину из горящей квартиры Пожар вспыхнул накануне в одной из квартир в городе Ванадзоре.
10/03/2019   14:18  |  Чрезвычайное просшествие Водитель “Мерседеса” скончался в результате ДТП на трассе Эчмиадзин-Армавир Трагическое ДТП произошло сегодня утром.
10/03/2019   14:06  |  Лента новостей Самолет "Сухой Суперджет" выкатился за пределы полосы при посадке на Чукотке "Сухой Суперджет" выкатился за пределы полосы в аэропорту на Чукотке, никто не пострадал.
10/03/2019   13:54  |  Криминальная хроника В Армении разоблачили автоподставщика, неплохо "заработавшего" на инсценировке ДТП с участием дорогих машин В качестве "мишеней" он выбирал женщин-водителей и владельцев дорогих машин с золотыми номерами.
10/03/2019   13:31  |  Лента новостей В Армении с 20 октября пройдут учебные сборы резервистов Сборы пройдут с целью совершенствования военных навыков и профессиональной подготовки.
10/03/2019   13:13  |  Лента новостей Пашинян назвал Германию надежным партнером Армении Премьер-министр Армении Никол Пашинян направил поздравительное послание канцлеру Федеративной Республики Германия Ангеле Меркель по случаю Национального праздника ФРГ.
10/03/2019   12:35  |  Международные новости Власти США могут начать сбор образцов ДНК у мигрантов - СМИ Власти США намерены начать собирать образцы ДНК у мигрантов и просителей убежища для внесения их в базу данных, в которой содержится информация о преступниках.
10/03/2019   12:22  |  Из жизни Жительница Великобритании обнаружила на фотографии сына признак смертельной болезни Жительница Великобритании Стейси Деклерк помогла спасти своего шестимесячного сына Броуди от опухоли сетчатки глаза, разглядев на его фотографии один из признаков заболевания.
10/03/2019   12:14  |  Лента новостей В Конституционном суде Армении подивились "небрежному" письму из парламента Руководитель аппарата Конституционного суда Армении Эдгар Казарян разместил на своей странице в соцсети Фейсбук фото письма, направленного в КС Национальным Собранием.